Podpora

Open search

Sleva na hodinky

Superuser II
Superuser II

Sleva ve výši DPH. Se slevovým kódem ušetříte při nákupu hodinek od Samsungu

Server Mobil Pohotovost dnes odstartoval prodejní akci, v rámci které můžete ušetřit při nákupu chytrých hodinek od Samsungu. Při nákupu stačí v e-shopu po umístění zboží do košíku zadat slevový kód SAMSUNGHODINKY, a cena tří modelů zapojených do akce se vám automaticky sníží o 17,36 %.

Ceny hodinek od Samsungu jsou po započtení slevy následující:

• Galaxy Watch Active - 4 950 Kč (původní cena 5 990 Kč)
  • Galaxy Watch 42mm - 6 603 Kč (původní cena 7 990 Kč)
  • Galaxy Watch 46mm - 7 016 Kč (původní cena 8 490 Kč)

Slevová akce na hodinky platí u Mobil Pohotovosti až do konce července, popř. do vyprodání zásob. Ke všem hodinkám zapojeným do akce navíc dostanete 10 000mAh powerbanku jako dárek.

10 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 10
Violin_KA Moderator
Moderator

First Poster

tak už powerbanku nedávají....takže výhodnější nakoupit u Mironetu bez slevy za 6990,- (46mm) nebo třeba na MALL se slevou WATCH1500. 

PS:zřejmě nyní bude akcí všude více s očekávaným představením GW ACTIVE 2 a nedávno uveřejněnýma "konkurenčníma" Huami Amazfit GTR s 24denní výdrží..

Superuser II
Superuser II

Pozor, hodinky koupené u Mironetu musíte reklamovat zase u Mironetu a počítejte pak s 30 dny na opravu. Mironet neprodává ofiko českou distribuci! Pokud koupíte u standardních prodejců, máte opravu u Samsungu, a to se nedá srovnat.

Voyager

Tak jsem se dnes ptal v Samsung Paladiu, a tam o žádné akci neví, a u nich slevu nemaji. Ukazoval jsem jim slevu z CZC.CZ a prý to asi nebude oficiální distribuce, když je to levnější... i když CZC by podle popisku CZ distribuci mít měla...

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Superuser II
Superuser II

Ano, tohle obojí jsou slevy u konkrétních prodejců.

Sleva u MP na nové hodinky je akcí MP a měly by být z ofiko distribuce. To samé CZC.cz. Mironet nabízí hodinky levněji, ale je to šedý dovoz a reklamace je jen přes Mironet (nechci ani naznačit, že by Mironet byl špatný obchod, sám od nich mám počítač, ale přece jen servis přímo u Samsungu je jiný level).

Přímo Samsung teď akci na hodinky nemá pokud vím.

P.S. Díky za upozornění na akci u CZC.cz, o té jsem nevěděl

Voyager

No já mám objednáno u CZC.CZ tak jsme zvědav zda dodají, akce u MP již byla ukončena.

https://www.mp.cz/aktualita-hodinky-samsung-se-slevou-ve-vysi-dph?fbclid=IwAR18USOcmVGIym7FxyOKfThPb...

First Poster

tak ten MALL  (sleva 1500) snad má také CZ distribuci ne ?  - mají uvedeno  - SM-R800NZSAXEZ  - co je správně pro CZ?

https://www.mall.cz/smartwatch/samsung-galaxy-watch-46mm-silver-sm-r800nzsaxez?src=sug&s=galaxy%20wa...

Voyager

Myslím, že ano, stejné označení - SM-R800NZSAXEZ  má i CZC

https://www.czc.cz/samsung-galaxy-watch-46mm-stribrna/242601/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_mediu...

Byla to akce asi vybraných prodejců - MP, CZC a Mall

Spíš mě odradilo to, že v Samsung prodejně když nemůžou konkurovat cenou, tak daný obchod haní, že to určitě nemůže být česká distribuce, že tu mají jedině oni...

Superuser II
Superuser II

@fajnSnekto ti fakt řekli v prodejně Samsungu? To je docela smutné. Naštěstí tu máme fórum, kde si to řekmeme, ale někdo, kdo se neorientuje, pak zbytečně utratí víc :(

MP je rozhodně autorizovaný prodejce, CZC občas prodává věci mimo běžné obchodní cesty, ale jen ty, které nemají ofiko zastoupení (třeba hodinky s Android Wear, které se tu ofiko neprodávaly, měli k sehnání), Mall nějak nesleduju ale nikdy jsem neslyšel, že by prodávali šedivky.

Mironet je něco jiného, ten šedivky nabízí snad primárně, dřív měl dokonce v nabídce Snapdragon verze tuším S8, což mohlo být zajímavé, ale šedivka se Snapdragonem...? To nedává moc smysl.

Autoři s nejvíce přijatými like