Podpora

Open search

Sleva na hodinky

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Sleva ve výši DPH. Se slevovým kódem ušetříte při nákupu hodinek od Samsungu

Server Mobil Pohotovost dnes odstartoval prodejní akci, v rámci které můžete ušetřit při nákupu chytrých hodinek od Samsungu. Při nákupu stačí v e-shopu po umístění zboží do košíku zadat slevový kód SAMSUNGHODINKY, a cena tří modelů zapojených do akce se vám automaticky sníží o 17,36 %.

Ceny hodinek od Samsungu jsou po započtení slevy následující:

• Galaxy Watch Active - 4 950 Kč (původní cena 5 990 Kč)
  • Galaxy Watch 42mm - 6 603 Kč (původní cena 7 990 Kč)
  • Galaxy Watch 46mm - 7 016 Kč (původní cena 8 490 Kč)

Slevová akce na hodinky platí u Mobil Pohotovosti až do konce července, popř. do vyprodání zásob. Ke všem hodinkám zapojeným do akce navíc dostanete 10 000mAh powerbanku jako dárek.

10 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 10
Violin_KA Moderator
Moderator

First Poster

tak už powerbanku nedávají....takže výhodnější nakoupit u Mironetu bez slevy za 6990,- (46mm) nebo třeba na MALL se slevou WATCH1500. 

PS:zřejmě nyní bude akcí všude více s očekávaným představením GW ACTIVE 2 a nedávno uveřejněnýma "konkurenčníma" Huami Amazfit GTR s 24denní výdrží..

Superuser II
Superuser II

Pozor, hodinky koupené u Mironetu musíte reklamovat zase u Mironetu a počítejte pak s 30 dny na opravu. Mironet neprodává ofiko českou distribuci! Pokud koupíte u standardních prodejců, máte opravu u Samsungu, a to se nedá srovnat.

Superuser I
Superuser I

Tak jsem se dnes ptal v Samsung Paladiu, a tam o žádné akci neví, a u nich slevu nemaji. Ukazoval jsem jim slevu z CZC.CZ a prý to asi nebude oficiální distribuce, když je to levnější... i když CZC by podle popisku CZ distribuci mít měla...

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Superuser II
Superuser II

Ano, tohle obojí jsou slevy u konkrétních prodejců.

Sleva u MP na nové hodinky je akcí MP a měly by být z ofiko distribuce. To samé CZC.cz. Mironet nabízí hodinky levněji, ale je to šedý dovoz a reklamace je jen přes Mironet (nechci ani naznačit, že by Mironet byl špatný obchod, sám od nich mám počítač, ale přece jen servis přímo u Samsungu je jiný level).

Přímo Samsung teď akci na hodinky nemá pokud vím.

P.S. Díky za upozornění na akci u CZC.cz, o té jsem nevěděl

Superuser I
Superuser I

No já mám objednáno u CZC.CZ tak jsme zvědav zda dodají, akce u MP již byla ukončena.

https://www.mp.cz/aktualita-hodinky-samsung-se-slevou-ve-vysi-dph?fbclid=IwAR18USOcmVGIym7FxyOKfThPb...

First Poster

tak ten MALL  (sleva 1500) snad má také CZ distribuci ne ?  - mají uvedeno  - SM-R800NZSAXEZ  - co je správně pro CZ?

https://www.mall.cz/smartwatch/samsung-galaxy-watch-46mm-silver-sm-r800nzsaxez?src=sug&s=galaxy%20wa...

Superuser I
Superuser I

Myslím, že ano, stejné označení - SM-R800NZSAXEZ  má i CZC

https://www.czc.cz/samsung-galaxy-watch-46mm-stribrna/242601/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_mediu...

Byla to akce asi vybraných prodejců - MP, CZC a Mall

Spíš mě odradilo to, že v Samsung prodejně když nemůžou konkurovat cenou, tak daný obchod haní, že to určitě nemůže být česká distribuce, že tu mají jedině oni...

Superuser II
Superuser II

@fajnSnekto ti fakt řekli v prodejně Samsungu? To je docela smutné. Naštěstí tu máme fórum, kde si to řekmeme, ale někdo, kdo se neorientuje, pak zbytečně utratí víc :(

MP je rozhodně autorizovaný prodejce, CZC občas prodává věci mimo běžné obchodní cesty, ale jen ty, které nemají ofiko zastoupení (třeba hodinky s Android Wear, které se tu ofiko neprodávaly, měli k sehnání), Mall nějak nesleduju ale nikdy jsem neslyšel, že by prodávali šedivky.

Mironet je něco jiného, ten šedivky nabízí snad primárně, dřív měl dokonce v nabídce Snapdragon verze tuším S8, což mohlo být zajímavé, ale šedivka se Snapdragonem...? To nedává moc smysl.

Autoři s nejvíce přijatými like