Podpora

Open search

Samsung gear sport

Highlighted
VYŘEŠENO
Apprentice

Ahoj,prosim o radu,mam tyto hodinky a telefon xiaomi redmi 5 +,a nefunguje mi zavolani ,prozvoneni s hodinek ,pri rozsvicenem telefonu to jde,ale pri zhasnutem ne,docetl jsem se,ze by mela byt zapnuta polozka odemknout pomoci bluetooth zazizeni,to ma xiaomi zablokovane,nevite o nejakem reseni jak by to mohlo fungovat,dekuji.

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Apprentice

Diky moc,pomohlo to. Prosim nevis jeste? Jestli jde nejak pri zavolani zavesit hovor,protoze ikonu cerveneho telefonu pri prozvoneni v hodinkach nemam.

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
Superuser I
Superuser I

To se mi nezdá, to s tím nijak nesouvisí. Spíš bych se podíval, jestli systém nezabíjí apliakci Galaxy Wearable. Jdi do nastavení systému,seznam aplikací a u téhle aplikace se podívej, jak vypadá nastavení kolem běhu na pozadí. Nemám Xiaomi, takže nevím, jak to tam přesně je, ale tohle je častý problém u Huawei, který agresivně zabíjí, co se dá a pak věci nefungují, jak mají.

Apprentice

Diky moc,pomohlo to. Prosim nevis jeste? Jestli jde nejak pri zavolani zavesit hovor,protoze ikonu cerveneho telefonu pri prozvoneni v hodinkach nemam.

Superuser I
Superuser I

Když volám z hodinek, tak ji tam mám. Opačný směr teď nemám jak vyzkoušet.

Screen_20190605_090815.pngScreen_20190605_090824.png

Superuser I
Superuser I

btw pokud ti moje odpověď pomohla, označ ji jako řešení, aby ostatní viděli hned, jak na to, kdyby měli podobný problém. Díky

Apprentice

Tak ja pri volani z hodinek tam tu ikonu nemam,nebylo by nejake reseni?

Autoři s nejvíce přijatými like