Podpora

Open search

Samsung gear sport

Highlighted
VYŘEŠENO
Apprentice

Ahoj,prosim o radu,mam tyto hodinky a telefon xiaomi redmi 5 +,a nefunguje mi zavolani ,prozvoneni s hodinek ,pri rozsvicenem telefonu to jde,ale pri zhasnutem ne,docetl jsem se,ze by mela byt zapnuta polozka odemknout pomoci bluetooth zazizeni,to ma xiaomi zablokovane,nevite o nejakem reseni jak by to mohlo fungovat,dekuji.

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Apprentice

Diky moc,pomohlo to. Prosim nevis jeste? Jestli jde nejak pri zavolani zavesit hovor,protoze ikonu cerveneho telefonu pri prozvoneni v hodinkach nemam.

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
Superuser II
Superuser II

To se mi nezdá, to s tím nijak nesouvisí. Spíš bych se podíval, jestli systém nezabíjí apliakci Galaxy Wearable. Jdi do nastavení systému,seznam aplikací a u téhle aplikace se podívej, jak vypadá nastavení kolem běhu na pozadí. Nemám Xiaomi, takže nevím, jak to tam přesně je, ale tohle je častý problém u Huawei, který agresivně zabíjí, co se dá a pak věci nefungují, jak mají.

Apprentice

Diky moc,pomohlo to. Prosim nevis jeste? Jestli jde nejak pri zavolani zavesit hovor,protoze ikonu cerveneho telefonu pri prozvoneni v hodinkach nemam.

Superuser II
Superuser II

Když volám z hodinek, tak ji tam mám. Opačný směr teď nemám jak vyzkoušet.

Screen_20190605_090815.pngScreen_20190605_090824.png

Superuser II
Superuser II

btw pokud ti moje odpověď pomohla, označ ji jako řešení, aby ostatní viděli hned, jak na to, kdyby měli podobný problém. Díky

Apprentice

Tak ja pri volani z hodinek tam tu ikonu nemam,nebylo by nejake reseni?

Autoři s nejvíce přijatými like