Podpora

Open search

Samsung gear S3 Frontier krokoměr

First Poster

Ahojte,

Mám problém s ukazováním kroků na gear s3. Poté co spojím mobil s hodinkami mi Gear s3 ukazují součet kroků z Gear S3 + iOS zdraví.
Na mobilu lze vybrat z jakého zařízení to má kroky ukazovat, lze to ale obdobně nastavit v hodinkách samotných?

Děkuji

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Superuser I
Superuser I

Zdravím Vás ! 

Zkoušel jste nainstalovat a spárovat hodinky s aplikací Samsung Health ? Ta je primárně určena pro zobrazení z hodinek a náramků Samsung,

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
First Poster

Samozřejmě. To byla první aplikace co jsem instaloval do mobilu po koupi hodinek. 

iPhone sám o sobě měří kroky které ukazuje v aplikaci Zdraví.

V aplikaci SHealth si mužů zobrazit kroky z: GEAR, zdraví a nebo vše dohromady. 

Mám nastavené aby mi SHealth v mobilu ukazovalo pouze kroky z GEAR S3. 

Ovšem hodinky mi ukazuji vše dohromady (když si sesynchronizuji hodinky a mobil) a já nevím kde to lze nastavit aby to ukazovalo pouze hodinkami naměřené kroky. 

:/ 

Superuser I
Superuser I

Dobré ráno !

Podobný problém se řešil v tomto Vlákně. Tak se podívejte zde, zda nenajdete odpověď co by Vám pomohla. Zařízení od iOS bohužel nemám, abych mohl otestovat. Případně zkuste napsat osobní zprávu někomu z uživatelů, kteří používají iOS a GW - nastavení bude téměř identické. 

Ovšem podle toho co popisujete to vypadá na problém, že se míchají kroky ze všech aplikací dohromady. Pokud je to tedy možné, aplikaci Zdraví vypnout/uspat, případně uvést do továrního nastavení. Zkrátka používat pouze aplikaci Samsung Health a v aplikaci Health mít nastaveno zdroj kroků pouze Gear S3 jak jste popisoval.

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Autoři s nejvíce přijatými like