Podpora

Open search

Samsung galaxy watch blbne Wifi a senzor tepu

Pathfinder
Pokud to někdo myslí vážně s měřením kde čeho , musí koupit kvalitnější strojek , GW jsou pro informativní měření super , ale na výši úroveň nemají , jak píši už po několikáté , prostě v návodu je měření jen v klidu , mě třeba přes noc přesně každých deset minut měří tep , co je na 100% správně , přes den tomu moc nevěnuji pozornost , pokud jsem v klidu tak zavibrují a měří tep .
First Poster

Vedeme zde zbytečnou polemiku o ničem. Mě vadí jen to, že Samsung nabízí něco, co neumí.

Vlastně co na to jít jinak. Co Samsung reklamuje když tyto hodinky nabízí? To že tep měří pouze v klidu, orientačně a ještě nepřesně, nebo, že hodinky umí měřit všechny možné aktivity? Pokud si upřímně odpovíte, zjistíte, že skutečně informace o těchto hodinkách jsou zavádějící. Mimochodem, jak jste spokojený s výškoměrem?

A není pravda, že musíte zakoupit kvalitnější strojek, i když vlastně ano, máte pravdu, kvalitnější ano, ale rozhodně levnější. Například Vívoactive 3. Když se budeme držet "univerzálních" sporttesterů. O náramcích za poloviční cenu ani nemluvím.

Ale abych nedštil pouze síru. Osobně se mi hodinky líbí (i když je budu měnit). Notifikace, vzhled, všeobecně za funkce smartwatch dávám palec nahoru, ale sport to rozhodně není  

Mezi námi, na Garminu poznám i podle průběhu grafu kvalitu spánku, jestli jsem skutečně usnul, nebo se jen převaloval a i když spím, poznám jestli jsem skutečně vypnul nebo tělo i ve spánku jelo na plný výkon. To tady vážně ne.

Autoři s nejvíce přijatými like