Podpora

Open search

Samsung galaxy watch blbne Wifi a senzor tepu

VYŘEŠENO
First Poster

Dobrý den, 

Mám problém se senzorem tepu, při cvičení mi hodninky nedokážou změřit tep. Podle mne je to tím že se trochu zapotim a senzor je vlhký, takže přestane měřit. Je to normální jev nebo vadný kus?

Další problém je připojeni k Wifi, když se připojuji k Wifi a zadám heslo se tak se hodinky připojí ale když se odpojí a chci je připojit znovu tak už se hodinky nepodaří připojit. Jedině když dám zapomenout síť Wifi a znovu zadám heslo. Zkoušel jsem to na více Wifi. Děkuji za odpověď.

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Apprentice

Ohledně Wifi, měl jsem taky problémy s wifi a vyřešily se poté, když jsem vypnul funkci přebírání hesel wifi ze Samsung účtu (je to někde v Samsung Galaxy Watch aplikaci v mobilu). Než jsem tohle vypnul, tak se hodinky vždycky jednou na wifi připojily a příště už ne.

K senzoru tepu mě nic nenapadá, ten mi zatím funguje, ale ještě jsem ho nezkoušel při sportu.

25 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 25
Apprentice

Ohledně Wifi, měl jsem taky problémy s wifi a vyřešily se poté, když jsem vypnul funkci přebírání hesel wifi ze Samsung účtu (je to někde v Samsung Galaxy Watch aplikaci v mobilu). Než jsem tohle vypnul, tak se hodinky vždycky jednou na wifi připojily a příště už ne.

K senzoru tepu mě nic nenapadá, ten mi zatím funguje, ale ještě jsem ho nezkoušel při sportu.

First Poster

Problém s WiFi vyřešen! Děkuju moc. 

First Poster

Ahoj, mam stejny problem s wifi. Mohl by jsi mi prosim te poradit, kde jsi to nastavovani kvuli wifi delal, nemuzu nic takového najit. Diky

Apprentice

telefon Screenshot_20190103-183133.jpgAhoj, oprava - je to v nastavení Připojení hodinek, vypnul jsem Synch. profily Wi-Fi a pomohlo to. Viz screenshot z mobilu z Galaxy Watch aplikace:

Highlighted
Observer

Zdravim, tak s měřením tepu mám úplně stejný problém, jakmile se trochu pohnu a zapotím, tak tepovka vypadne :( zkoušela jsem i posouvat hodinky všude možně po ruce, i je přitáhnout, ale zatím bez efektu.. nevíte, jestli je možné k tomu dokoupit  hrudní pás, případně jaký model? 

Diky za rady   

First Poster

Diky moc, uz to funguje, tedy to připojení k wifi. Ale jako vzdalene bohuzel ne, sms neprijde. Tak nevim jestli na to není potreba telefon samsung.

First Poster

Kdyz jsem procitala diskuze, tsk se tam psalo, ze hrudni pas se pripojit neda, ale ze by to mozna mohla vyresit dalsi aktualizace. 😁

Observer
Aha, tak to nejsou nic moc vyhlídky:-D děkuji každopádně za odpověď
Apprentice
Taky mi u GW nefunguje senzor tepu pri sportu jak by mel ... chvilku meri, chvilku ne :(
Autoři s nejvíce přijatými like