Podpora

Open search

Samsung Health aktualizace

Apprentice

Lendo66: Tak ještě jednou MOC DÍKY za radu. Už to zase počítá, tak jak má. Tohle by mě asi nenapadlo. Ani jsem nevěděl, že se data kroků z telefonu dají zastavit. Dřív jsem nastavil jako zdroj záznamu kroků "Galaxy Watch" a víc to nezkoumal. Ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě. Tak ještě jednou DÍKY za radu 😉

Explorer

Neni zaco,rad som pomohol 😀

First Poster
poradí někdo prosím jak vypnout monitorování spánku S3 Frontier mám poslední aktualizaci.
Navigator

Zkusil bych vypnout notofikaci. Nastaveni-health nudges-spanek, je tam kolecko s carkou nastavit na nulu.

First Poster

Uživatel

@AssasinG  napsal:

Zkusil bych vypnout notofikaci. Nastaveni-health nudges-spanek, je tam kolecko s carkou nastavit na nulu.

Vypnout notifikaci kde, ve které aplikaci wearable, s heath, v hodinkách ??? nikde žádné kolečo s čárkou nemohu najít, děkuji za upřesnění.

Už jse zkusil resetovat hodinky a nic nepomohlo. aplikaci s heath stále nelze aktualizovat.

Navigator
Zdravím, našel jsem video.

https://www.youtube.com/watch?v=hmG9Yz2JMA0
First Poster

šál je to video stare!! všichni mají novější aktualizace, takže video na ....

First Poster

no já mám bohužel jiný program s health v hodinkách, takže tohle video nemohu uplatnit

Superuser I
Superuser I

Není možná. Z infolinky mně poradili factory reset hodinek i telefonu (náhodou jsem zrovna koupil nový telefon, tak jsem to beztak musel udělat), to samozřejmě nepomohlo... Že by přiznali problém, to ne. Tak jsem jim dnes poslal poměrně ostrý mail a... :-D

Screenshot_20190626-170210_Galaxy Watch PlugIn.jpg

Autoři s nejvíce přijatými like