Podpora

Open search

Samsung Gear s3 Frontier

Apprentice

Ahoj, mám hodinky sparovane cez BT s Huawei P20 Pro. Notifikácie mi chodia do 2-3 sekúnd. 

Apprentice

Čaute, chcem sa opýtať. Už ma niekto z vás upgradivany mobil na Android 9? Ako fungujú hodinky S3 frontier  s android9. Má to niekto už odskúšané? Chcel by som len informáciu či všetko funguje ako má.

Superuser I
Superuser I

Pravděpodobně nemyslíš telefony Samsung, tam ofic. android 9 ještě není,  pouze beta, je to tak?

Apprentice

Nie  viem ze Samsung ešte nevyšiel s A9. Ja mam Huawei  ale kľudne napíšte skúsenosti ak už máte A9 na mobile. 

Superuser I
Superuser I

Pokud nespěcháš, tak za dva dny můžu vyzkoušet a pak napíšu. 

Apprentice

Neponáhľam, kľudne počkám. Na akom Mobile budeš testovať? 

Superuser I
Superuser I

Nokia 7 Plus, android one. Huawei je s EMUI trochu jinde, ale snad se to nebude zásadně lišit.  Četl  jsem, že  majitelé jsou po aktualizaci na EMUI 9 dost nespokojení jednak se vzhledem, tak s funkčností. Jak budou S3 fungovat s androidem 9 na telefonu jiné značky mě taky zajímá. 

Superuser I
Superuser I

Tak píšu jak jsem slíbil. Nokia 7 Plus, android Pie, záplaty prosinec a hodinky Gear S3 Frontier.  Velký problém byl hodinky vůbec spárovat, ale nakonec se zadařilo.  Vypadá to, že vše funguje jak má. Tím, že nejsou hodinky ve spojení s telefonem Samsung, není možné procházet emaily a SMS, pouze nově příchozí lze číst a odpovídat na ně. SMS jde i vytvořit a odeslat, email ne. Počasí, kalendář fungují správně, stejně tak i veškeré notifikace. Osobně velmi často využívám právě možnost procházet SMS, např. při vyzvedávání zásilek/objednávek. Co se čistého androidu týká, tak nic pro mě. Nejvíce mi vyhovuje UI od Samsungu.

Apprentice

Ďakujem za info. Som rád, že fungovalo spárovanie.  Snáď to bude tak aj u Huawei. 

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Fungovalo, ale jak jsem psal, byly s tím problémy, které se ale možná netýkají EMUI. V Galaxy Wear byla neustále obrazovka čekejte a nic se nedělo. V nastavení pro vývojáře jsem dal AVRCP 1.3 a následně během toho čekání na spojení bylo třeba hodinky ručně spárovat v nastavení BT. Po tomhle došlo k propojení aplikace a hodinek. Nefungovalo teda opětovné spárování po ztrátě spojení hodinek a telefonu, ale to vyřešila opětovná změna AVRCP na 1.4 a teď hodinky fungují přesně jak mají. 

Autoři s nejvíce přijatými like