Podpora

Open search

Samsung Gear s3 Frontier

Highlighted
First Poster

Dobrý den,

 

Mám hodinky Gear S3 Frontier a telefon Huawei s androidem 8.0.0. Mohli byste mi poradit, jak vkládat události do kalendáře skrze hodinky? A dále mám problém u Samsung Healt. Po běhání mi neukazuje mapu mého běhu, i když mám v telefonu nainstalovanou stejnou aplikaci jako v hodinkách. Dají se tyto problémy vyřešit nějakou aplikací nebo tato synchronizace funguje jen na zařízení samsung?

 

Děkuji za odpovědi.

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Explorer

ZKousel jsem sparovat s P20 pritelkyne a mapa se zobrazovala normalne. Videl bych problem spis v appce. Nedavno vysla velka aktualizace, tak zkus vymazat nastaveni aplikace i s daty. Pak bych vyzkousel jeste tovarko hodinek. Mohl by vyzkouset jeste nekdo z mistnich clenu, abychom si byli jisti, ale dle me mapa funguje a hlavne by i mela.

 

Kalendar nepouzivam, takze neporadim, ale @Libb testoval vice hodinek, tak treba pomuze.

Superuser I
Superuser I

Jsem si docela jistý, že na takový dotaz jsem už odpovídal. Na Galaxy Watch přes Bixby. Na S3 přes kalendář, bohužel se to pak zobrazuje jen v kalendáři Samsungu. Existuje apka pro Google kalendáře, je ale tuším placená a docela těžkopádná na ovládání.

Nejvíc se mně osvědčilo místo kalendáře používat Reminder.


First Poster

Hodinky jsem vrátil do továrního nastavení a zatím to vypadá, že mapka u samsung health funguje. Zkoušel jsem to však jen v místnosti, ne při aktivitě. U kalendáře je stále stejná chyba v podobě chybějícího okénka vložit událost ale to mi nějak nevadí. Nejspíš je to chyba ve spojení samsung gear s jiným telefonem než je samsung. 

Každopádně děkuji za rady.

Autoři s nejvíce přijatými like