Podpora

Open search

Samsung Gear s3 Frontier

Highlighted
Explorer

Taky zajímavé, mě aktualizace naopak rapidně zvýšila výdrž baterie.  Mám je teď třetí den bez nabíječky a baterie ukazuje 39%. Pravda ,že zrovna dnes jsem je na ruce neměl. Jinak by asi ubylo více. Jak přišla aktualizace, tak jsem provedl tovární nastavení. Možná to pomůže. 

Apprentice
Diky za odpoved, vyskusam to tovarenske nastavenie hodiniek.
Apprentice

Tak vyzera to ze tovarensky reset pomohol, od rana po uplnom nabiti  mam 77 %. Diky za pomoc a radu.

Apprentice

Explorer

Tak super :smileyvery-happy:

First Poster

2MichalaV: aby bylo možné ovládat a odpovídat hlasem, pak by bylo potřeba, aby Gear S3 měly podporu češtiny. Což nemají (ano, ukazují česky, ale pokud na ně začnete česky mluvit, tak máte smůlu). Ptal jsem se asi před rokem, kdy bude tato podpora a bylo mi napsáno, že chystáte do příští aktualizace. Ale ani s příchodem Tizen3 není splněno.

Superuser I
Superuser I

Přidám další dotaz. Hodinky mají funkci vypnutí displeje zakrytím dlaní. Někdy se mi to podaří, ale většinou ne, buď se neděje nic, nebo spustím změnu ciferníku. Máte někdo nějakej fígl jak na to? Asi to využívat nebudu, ale jen bych chtěl zjistit příčinu toho, proč to nepracuje správně :-)

Explorer

S tímto jsem problém nikdy něměl, přikrýváš kompletně celý displej? Ja jen položím dlaň na hodinky (ani ne na vteřinu) a je tma. Pokud to nefunguje zkus tovární nastavení, pokud ani poté, tak reklamace, bude tam něco špatně.

Explorer
Kvůli stejnému problému jsem byl včera reklamovat, jen s tím rozdílem, že mě to pokazila až aktualizace začátkem září. Je tu na to celé vlákno a řeší to už více lidí...
https://eu.community.samsung.com/t5/Smartphony-Tablety-Hodinky/Gear-S3-Frontier-velmi-slab%C3%A1-v%C...
Superuser I
Superuser I

Mám jeden dotaz, hodinky mám v kombinaci s S8, všiml jsem si, že notifikace na hodinky chodí někdy se zpožděním. Hlavně emaily, používám email aplikaci od Samsungu. Tohle mi trochu vadí. Mám hodinky právě kvůli notifikacích, abych nic nezmeškal a mohl rychle reagovat.

Autoři s nejvíce přijatými like