Podpora

Open search

Samsung Gear Sport

VYŘEŠENO
Apprentice

Dobrý den, mám dotaz, vlastním Gear Sport, při cvičení hodinky zaznamenávají trasu kterou mi ukáží po dokončení cvičení, ale poté v telefonu v Samsung health tu trasu nevidím, je nějaká možnost jak se tam dá exportovat z hodinek, nebo nějaké nastavení aby se mi trasa ukazovala i v telefonu? Děkuji za pomoc

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser I
Superuser I

Ano, hodinky GPS čip samozřejmě mají, disponují GPS/Glonass. Obrázek, který jsem dával v prvním postu je zaznamenaná aktivita pouze hodinkami, bez použití telefonu (ten nechávám doma).  Je pouze nutné v horní liště hodinek aktivovat položku Poloha.

Comunity2

Zobrazit řešení v původním příspěvku

8 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 8
Superuser I
Superuser I

Přeji hezký den !

V současnosti používám Galaxy Watch Active 2 a po zaznamenání trasy v hodinkách se mi zobrazí i v telefonu - viz. přiložený obrázek:

Screenshot_20191011-101828_Samsung Health.jpg

Máte v hodinách zaplou polohu když zaznamenávate aktivitu?

Ještě vyzkoušejte v teletonu Nastavení-> Aplikace - Samsung Health a pak ozubené kolečko

20191011_102520.jpg

Screenshot_20191011-195711_Samsung Health.jpg

Comunity2
Apprentice

Zapnutou polohu jsem měl určitě, místo trasy se mi v telefonu ukazují nahoře nějaké trofeje kolik jsem ušel, za kolik, rekord atp ... Zkusím schválně ještě jednou... až někam půjdu  ... Děkuji za tip.

Superuser I
Superuser I

Doplnil jsem ještě do prvního postu cestu k nastavení.

Comunity2
Apprentice

Aháá, děkuji to zapnuté nemám vyzkouším, super díky za pomoc, kdyby nešlo určitě se ještě ozvu

Apprentice

Ještě se chci zeptat... hodiny samy o sobě mají gps? T9m myslím jestli najdou sami signál GPS i bez toho aniž bych byl připojen BT k telefonu, chtěl bych jít třeba běhat a na to telefon nepotřebuji... jde o to jestli se mi pak data po dokončení přesunou i do telefonu až je zase spáruji... Děkuji

Superuser I
Superuser I

Ano, hodinky GPS čip samozřejmě mají, disponují GPS/Glonass. Obrázek, který jsem dával v prvním postu je zaznamenaná aktivita pouze hodinkami, bez použití telefonu (ten nechávám doma).  Je pouze nutné v horní liště hodinek aktivovat položku Poloha.

Comunity2

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Violin_KA Moderator
Moderator

Zdravím Community,

kolega fanjSnek píše:

Ano, hodinky GPS čip samozřejmě mají, disponují GPS/Glonass. Obrázek, který jsem dával v prvním postu je zaznamenaná aktivita pouze hodinkami, bez použití telefonu (ten nechávám doma). Je pouze nutné v horní liště hodinek aktivovat položku Poloha.”

Highlighted
Apprentice

Super, děkuji moc za odpovědi a rady.. trasa se mi zaznamenala přesně jak jste popisovali timto je to uzavřené .. děkuji

Autoři s nejvíce přijatými like