Podpora

Open search

Samsung Gear S3 plus Galaxy S9+

Highlighted
VYŘEŠENO
First Poster
Gear S3 jsem nově připojil k S9+ , je nainstalována poslední aktualizace  aplikace Samsung Gear v. 2.2.20.17113061, na Galaxy Aps uveden datum aktualizace 27.4.2018. Hodinky jsem připojoval režimem nejprve Připojit k novému telefonu a když nastaly dále uvedené problémy, připojoval jsem je ještě jednou režimem Obnova Gear. Předtím byly Gear S3 plně funkční s Galaxy S5, vše fungovalo jak má. Následně krátce jsem je používal s telefonem jiného výrobce s androidem aktualizovaným ze 7 na 8 a rovněž bylo vše v pořádku.
Po připojení k S9+ nastaly tyto problémy:
Nelze provést příjem hovoru, příchozí hovor se na hodinkách neobjeví. Ani nepřijde žádné oznámení o zmeškaném hovoru. 
Z Gear volat jde, během hovoru z telefonu se lze přepnout na Gear , takže spojení mezi hodinkami a telefonem pro režim hovoru je funkční. Ale nikoliv pro příchozí hovor.
Dále nejde nastavit oznámení (oranžová tečka) příchozích zpráv a mailů na ciferniku, pouze se zobrazí tečka u ikony aplikace na obrazovce Gear, ale ta není v základním stavu viditelná, ikony aplikací jsou na další obrazovce mimo ciferník. 
V nastavení aplikace Samsung Gear jsem žádnou možnost volby pro povolení oznámení příchozích hovorů, zpráv a mailů nenašel. Oznámení z jiných aplikací fungují.
1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
First Poster

Tak přesně ten  postup s režimem Obnova Gear BEZ použití zálohy z předchozího telefonu pomohl. Pak se objevily v nastavení Oznámení i přepínače Přijmout hovor, Zmeškané hovory atd. Sice jsem musel nainstalovat vše znova, ale už to byla rutiní záležitost :-). Jiný postup nebyl funkční. Teď je vše v pořádku.

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Pathfinder

Tak jsem trošku provětral internet :smileytongue: a našel jsem následující. V gear appce zkus Nastavení -> Oznámení -> Upřesnit -> a podívat se, jestli je zaplé "přichozí hovory" (případně zapni vše, co je vyplé pro jistotu). Pokud tam ta volba není, tak někomu ještě pomhlo Obnova Gear, ale následně zopakovat postup nahoře ještě před tím, než obnovíš data/appky ze zálohy, protože pak tam ta možnost "příchozí hovory" zase není. Smutné je, že pokud tohle pomůže, budeš muset nainstalovat aplikace ručně znova, protože dle všeho ta záloha by to zase celé pokazila. Necháapu..

Další postup,co jsem našel je:

1. továrko hodinek
  2. smazat gear app z telefonu
  3. nainstalovat znova gear app
  4. znovu spárovat s telefonem ale bez možnosti "obnovit ze zálohy"

90 procent lidí pomohlo tohle, konkrétně ten bod 4, ta záloha tam asi nějak hapruje s ostatními telefony, co jsi měl.

Dej vědět a napiš.

.

First Poster

Tak přesně ten  postup s režimem Obnova Gear BEZ použití zálohy z předchozího telefonu pomohl. Pak se objevily v nastavení Oznámení i přepínače Přijmout hovor, Zmeškané hovory atd. Sice jsem musel nainstalovat vše znova, ale už to byla rutiní záležitost :-). Jiný postup nebyl funkční. Teď je vše v pořádku.

Autoři s nejvíce přijatými like