Podpora

Open search

Samsung Gear S3 Frontier

Highlighted
VYŘEŠENO
First Poster

Dobry den. Mam S3 frontier a tel.Honor 8. Na hodinkach funguje vsetko ako ma, az na to ze tam vobec neni aplikacia SMS spravy. Tiez ked mi SMS dojde, tak mi to ukaze ako notifikaciu, ale po precitani ked kliknem na ODPOVEDAT tak mi napise ze si to mam pozriet v telefone a spravu vymaze. Verziu mam 3.0.0.2 Dakujem

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Pathfinder

Na tohle jsem taky někde narazil. Obávám se, že Samsung kašle na kompatibilitu jiných telefonů, než Samsung, pro své příslušenství. Na Samsung telefonech nativní SMS aplikace normálně je a fungují i její funkce, nicméně na jiných musíš řešit tak, že si do telefonu nainstaluješ "Zprávy pro Android" z Obchodu, nastavíš jako primární aplikaci pro Zprávy a pak se objeví i na hodinkách spolu s jednotlivými funkcemi. Zkus a uvidíš.

Edit: Ještě by mělo fungovat na ciferníku MD87 z Galaxy Apps, ale nezaručuji, jen jsem našel

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Pathfinder

Na tohle jsem taky někde narazil. Obávám se, že Samsung kašle na kompatibilitu jiných telefonů, než Samsung, pro své příslušenství. Na Samsung telefonech nativní SMS aplikace normálně je a fungují i její funkce, nicméně na jiných musíš řešit tak, že si do telefonu nainstaluješ "Zprávy pro Android" z Obchodu, nastavíš jako primární aplikaci pro Zprávy a pak se objeví i na hodinkách spolu s jednotlivými funkcemi. Zkus a uvidíš.

Edit: Ještě by mělo fungovat na ciferníku MD87 z Galaxy Apps, ale nezaručuji, jen jsem našel

Superuser I
Superuser I
Bude to, jak říkáte. Ony aplikace pro hodinky fungují často tak, že máte část na hodinkách a část na mobilu. Říká se tomu companion aplikace. A bohužel se nekomunikuje přes nějaké rozhraní se systémem, ale jen jedna část aplikace s druhou částí té samé aplikace.
Jediné řešení by bylo buď rozchodit na Honoru aplikaci Zprávy ze Samsungu a nebo najít něco, co funguje na Tizenu.
A nebo si něco napsat sám

First Poster

Tak toto mi fakt pomohlo. Uplne jednoducho, ale presne to co som potreboval. Ta apka SPRAVY PRE ANDROID vyriesilo vsetko. Dakujem pekne

Autoři s nejvíce přijatými like