Podpora

Open search

Samovoľné vypínanie a zamrzanie GW.

Highlighted
Apprentice

Zdravím všetkých. Zo začiatku nadšenie, ktoré vystriedal smútok... Pri aplikácii Health, zapnem chôdzu, inokedy beh, všetko vypadá super, ale hodinky sa po niekoľkých minútach vypnú, v lepšom prípade sa same zresetujú a hotovo. Mám na nich silikónové púzdro, tzn že nehrozí, aby som niečo postláčal. Neviem či 2, alebo 3.1 vyšla nová aktualizácia, dúfal som že tou sa to spraví, ale nie. Už sa mi pár krát stalo, že sa hodinky vypli aj pri normálnom nosení, bez zapnutej aplikácie. Zatiaľ mám teda krokomer za vyše 300 eur a aj ten už blbne. Mal som dnes stále podsvietenie, v podstate len hodinové ručičky, ale tie zamrzli niekedy pred obedom a vybavené. Nefungovalo nič, len reset hodiniek. Chcem ísť do servisu, na záruku (kúpene sept 2018), ale už vidím a počujem, ako je všetko OK, len ja ich zle nosím. Uvidím....

9 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 9
Hotshot

Ahoj, na tohle tady asi nikdo nic konkrétního neodpoví. Já si myslím, že tohle rozhodně není běžné chování hodinek a pokud nepomůže jejich kompletní obnovení, včetně přeinstalování aplikace v telefonu, tak servis je jediné správné řešení. Asi bych se ho nebál, předpokládám, že vymění desku a hodinky poběží skvěle!

New Member

Mám podobný problém. Na hodinkách přestane reagovat displej na dotek. Hodinky tak několikrát denně musím restartovat, aby fungovali. Bohužel už 4x byly na reklamaci. 2x vyměnili displej a 2x napsali, že závada se neprojevila. Bohužel nepomohla ani komunikace se Samsungem. Podle nich jedinné co mohu, je stále posílat na reklamaci a doufat, že se zrovna závada technikovi projeví, když bude dělat nějaký test dle pokunu výrobce. Zatím to vypadá, že prostě oni jen budou tvrdit, že závada se neprojevila a spoléhat na to, že to jednou vzdám.

Apprentice

Bežné to samozrejme nie je. Včera som zaniesol do Samsung servisu v Žiline. Ale aby to nebolo také jednoduché, Samsung servis Slovensko bude kontaktovať centrálu Samsug Service, aby mohli dostať výnimku na opravu a bla bla. Hodinky som totiž kúpil na služobke v Nemecku. Odtiaľ ma nasmerovali na Slovensko, Slovensko ma smeruje do Nemecka...Pravdepodobne je vadná doska, ale potom problém so software, že ktorý tam nahrať...Uvidím, dnes sa mi majú ozvať, ako to dopadlo. Držím sám sebe palce  

Apprentice
Ahoj. Mne hodinky inak v poho šlapali, až na to, že sa kedykoľvek vypli. Niekedy deň, dva nič, potom zhasli aj 2x za deň. Už sú v servise, tak uvidím, čo zistia a ako budú postupovať. Verím, že Samsung nesklame a za pár dní si poviem, že mám naozaj Galaxy produkt.
Apprentice
Tak som tu opäť.... Hodinky po oprave, výmena základnej dosky aj s batériou plus zadný kryt. Všetko vypadalo super, až do včerajšieho večera, keď som ich potreboval nabiť. Ale nabíjačka moje hodinky vôbec nezaznamenala a teda nenabíjala. Skúsil som druhú nabíjačku, nič, ale hodinky mojej polovičky okamžite pumpovalo. Tak že, hurá do Samsung servisu v Žiline. Snáď sa to na druhý krát podarííííí.
Apprentice

Opravené na počkanie, všetko funguje ako má. 

Violin_KA Moderator
Moderator

Tak to mě velmi těší, že servis pomohl a ještě na počkání. Můžeš zde sdělit ostatním členům, který servis konkrétně to byl?

Díky 

Apprentice

Zdravím všetkých, 

na západnom Slovensku viem len o dvoch značkových servisoch, jeden v Bratislave a druhý v Žiline. Samozrejme presné adresy nájdete na nete. Myslím ale, že v najbližšej dobe navštívim, pre zmenu s hodinkami mojej manželky. Vlastní GW 42 rose gold a začínajú jej merať totálne nezmysly, hlavne zdolané poschodia a kroky. Pravdepodobne sa u nás doma stretli dva kúsky tých kvalitnejších hodiniek.

Apprentice

Ahojte. 

Opäť výmena dosky! A prečo? Hodinky sa zrazu vypli...Po štarte sa tvárili, že všetko OK, ale prestali ukazovať poschodia, nefungoval výškomer a barometer. Asi po dvoch, troch dňoch sa všetko rozbehlo, ale už ráno, pri pití kávy som mal za sebou 35 poschodí....Proste, z čista - jasna odišiel snímač. Ten je súčasťou základnej dosky, tak že výmena....

Mám veľa známych, ktorí majú Garminy, Suunto a pod, ale aj podobné problémy a reklamácie. Predsa len, je to malé a citlivé zariadenie. Len sa modliť, aby vydržalo aj po záruke

Autoři s nejvíce přijatými like