Podpora

Open search

SMS Samsung Gear sport

Highlighted
First Poster

Dobrý den,

je to asi dva dny, co mi přestaly hodinky (Samsung Gear sport) ukazovat jména kontaktů při příchozích sms. Dnes se při notifikaci sms zobrazuje jen číslo kontaktu namísto jeho jména. Prosím o radu, jak problém vyřešit, děkuji. 

4 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 4
Superuser I
Superuser I

S jakým  telefonem  hodinky pracují?  Zkusil bych se podívat na oprávnění aplikací,  které mají přístup ke kontaktům a zkontroloval bych, zda aplikace k hodinkám má přístup ke kontaktům . Jinak restart hodinek/telefonu a smazání mezipaměti u Wearable. Neproběhla v době,  kdy nastal problém nějaká aktualizace, nebo instalace antiviru?

First Poster

Hodinky jsou spárovány se Samsungem Galaxy S7, aktualizace žádná neproběhla. Jednoduše ze dne na den, přestaly hodinky ukazovat názvy kontaktů. Díval jsem se po internetu a některým uživatelům se stala podobná věc, ale na mobilních telefonech. Zkusím, údajně by mělo pomoci doplnit ke kontaktům v telefonu předvolbu +420. Vyzkouším a podělím se o výsledek, kdyby měl někdo obdobný problém. Zatím díky za radu :-)

First Poster

Takže po rychlém doplnění předčíslí k číslům v adresáři v telefonu se okamžitě začaly přepisovat kontakty i na hodinkách. Zajímavý je jen fakt, že se jména přestaly objevovat tzv. z ničeho nic, předtím se normálně zobrazovaly i bez předčíslí u kontaktů.

Superuser I
Superuser I

Jj, to je zvláštní,  ale je fajn, že jsi na to přišel 

Autoři s nejvíce přijatými like