Podpora

Open search

Problém - Update R170XX0ASE1

New Member

Ahoj, před nedávnem jsem si aktualizoval Buds na update R170XX0ASE1 který slibuje lepší připojení k Bluetooth, méně výpadku a podobně. Jenže od té doby mi sluchátka začínají blbnout. Pokud například dám telefon do kapsy nebo telefon překreji rukou tak ihned blbne signál. Zvuk se zastavuje, chrčí, nejde rozumět hudbě, prostě když blbne signál. Ale když dám telefon před sebe tak je to v pohodě. To hlavní je ale to že se o hodně prodloužila prodleva zvuku. Samozřejmě počítám s tím že bt sluchátka budou mít delší odezvu ale po updatu se odezva tak zdvojnásobila. Před updatem bylo celkem v klidu sledovat videa, samozřejmě to šlo vidět že zvuk nesedí ale dalo se zvyknou. Po updatu je zpoždění už přes půl sekundy a to už je nekoukatelné. Poradíte? Vím že s tím nic nenadělám a vy taky ne ale chci vědět jestli v tom jsem sám nebo má někdo taktěž takové problémy. Díky.

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Superuser I
Superuser I

Zítra to vyzkouším a dám vědět.

Superuser I
Superuser I

Tak dnes vyzkoušeno (aktualizováno na R170XXU0ASE1) a sluchátka hrají naprosto v pohodě bez jakéhokoliv výpadku. Šel jsem i do jiné místnosti přes zavřené dveře  a úplně v pohodě.

Ohledně videa, tam zvuk také naprosto sedí a není ani trochu zpožděný, natož půl sekundy. Zkus resetovat sluchátka v aplikaci.

Screenshot_20190530-082214_Galaxy Buds.jpgScreenshot_20190530-081054_Galaxy Buds.jpg

Autoři s nejvíce přijatými like