Podpora

Open search

NÁVOD: Tovární nastavení Galaxy Watch/Gear S/ Galaxy Watch Active

Superuser I
Superuser I

Často doporučovaným řešením problému s Galaxy Watch/Gear S je obnova hodinek do Továrního nastavení.

Dnes si jednoduše popíšeme jak obnovení do továrního nastavení lze provést 3 způsoby:

UPOZORNĚNÍ: Dojde ke smazání veškerého obsahu hodinek, nastavení, uložených ciferníků atd. 

1) Obnovení z menu hodinek

• Přejdeme do Nastavení hodinek
  • položka Obecné
  • Resetovat

2) Z aplikace Galay Wearable

• Zvolit Najít moje hodinky 
  • Tlačítko Nastavit zabezpečení
  • Resetovat hodinky20190825_064646.jpg

3) Přístupem do servisního menu - Recovery menu

• Pokud jsou hodinky zapnuté tak je vypneme
  • Při vypnutém stavu držíme tlačítko Power tak dlouho dokud se pod názvem hodinek nezobrazí nápis Rebooting
  • Po zobrezení nápisu uvolněte tlačítko Power a opět jej začnete opakovaně mačkat - zobrazí se nabídka servisního meny - Recovery mode
  • Pomocí mačkání tlačítka Power vyberte možnost Recovery
  • Při označené možnosti Recovery držte 2 sekundy tlačítko Power
  • Proběhne obnovení hodinek do továrního nastaveníGW.png

Video na YouTube

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Superuser II
Superuser II

Jde to i nějak z aplikace? Resp. co řekne aplikace na to, že se hodinky zresetují do továrka? Mám pocit, že tam pak visí vícero hodinek, tohle považuju za trochu nedomyšlené. Nebo jsem něco přehlédnul?

Superuser I
Superuser I

@Libb děkuji za popíchnuti 

Na první dobrou jsem to nemohl najit, ale říkal jsem si, že to tan musí někde být. Doplněno do návodu jako bod 2). - v Aplikaci umístěno z mého pohledu trochu nelogicky...

Ohledně Aplikace - nevim jak u GW 46 ale u Galaxy Buds kde jsem zkoušel i reset přes sluchátka mi zůstalo zobrazeno vždy jen jedno zařízení. Zdá se, že aplikace podle identifikátoru pozná, že toto zařízení bylo již připojeno.  Ale možná se pletu 

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Autoři s nejvíce přijatými like