Podpora

Open search

Kvalita materiálu GWA2

VYŘEŠENO
Explorer

Zdravím Vás. 

Vlastním cc dva týždne tieto hodinky. 

Som s nimi spokojný, no zaujímalo by ma či aj niekto iný pozoruje u tohto modelu dosť nekvalitný materiál. 

Totiž si fakt dávam pozor na ne aby som nikde nebuchol s nimi, no napriek všetkému úsiliu sa mi po týždňu používania spravil škrabanec na nich a asi tak v tom istom čase začali sa mi hneď pod lunetou objavovať biele odreniny, akoby farba začala opadávať..... 

Bola len jedna bodka a teraz už je ich viac, no fakt na hodinky si dávam pozor a stále ďalšie akokeby odreniny sa objavujú. 

Na to že stáli cez 300e, by mali predsa byť aspoň trochu odolnejšie si myslím.

Priložím nejaké foto na ukážku. 

20191020_192637.jpg

20191020_192608.jpg

20191020_192626.jpg

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser I
Superuser I

Přeji hezký večer.

Já a kolegové @AndroidGuru a @Libb testujeme 40mm variantu v modré barvě. Osobně hodinky nešetřim, používám na aktivity + monitoring spánku ale na hodinách zatím nemám známky používání. Materiál mi přijde OK, u hliníku lze očekávat nějaké oděrky, je to přece jen poměrně měkký kov... ale pokud se Vám odlupuje hliník samovolně, zkusil bych reklamaci. Ovšem bude zaležet na tom, jak to posoudí servis.

20191020_200030.jpg

Comunity2

Zobrazit řešení v původním příspěvku

18 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 18
Superuser I
Superuser I

Přeji hezký večer.

Já a kolegové @AndroidGuru a @Libb testujeme 40mm variantu v modré barvě. Osobně hodinky nešetřim, používám na aktivity + monitoring spánku ale na hodinách zatím nemám známky používání. Materiál mi přijde OK, u hliníku lze očekávat nějaké oděrky, je to přece jen poměrně měkký kov... ale pokud se Vám odlupuje hliník samovolně, zkusil bych reklamaci. Ovšem bude zaležet na tom, jak to posoudí servis.

20191020_200030.jpg

Comunity2

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Explorer
Ďakujem za info.
No veď o to mi ide, že si fakt dávam pozor na ne a toto sa deje a preto som sem napísal, či aj niekto iný má takýto problém ako ja.
Kupoval som ich v nay, a tam reklamácie presadiť nie je nič moc teda....
Ale ak sa to začne rapídne zhoršovať, samozrejme skúsim reklamovať.
Superuser I
Superuser I

Pokud bude problém pokračovat, tak bych asi zkusil reklamaci. Je možné, že ta černá barva je určitý nástřik na hliníkové tělo, a úplně se to nepodařilo.. A Váš prodejce Nay.sk neprodává oficiální SK distribuci ? Pak můžete rovnou do autorizovaného servisního střediska Samsung. 

Comunity2
Explorer
Ďakujem za odpoveď, skúsim to reklamovať priamo u Samsungu ak to bude ďalej odpadávať.
Bude to tak určite lepšie.
Superuser II
Superuser II

Pardon, včera jsem nebyl moc online. Já ty hodinky teda šetřím, chovám se k nim jako ke svým

Teď už používám svoje GW a čekám, až přijdou GWA2, doma se pak mrknu. Ale neviděl jsem žádné opotřebení. Mám ale šedou verzi, může to na ní být vidět méně.

Ovšem ty máš něco i na displeji, pokud dobře vidím, Není možné, že se s nimi něco stalo, když třeba byly na nabíječce? Nějaký spolubydlící, kočka, krokodýl...?

Případně, mám kamaráda, který má tak agresivní pot, že mu zrezivěl  nerezový příbor, nemůže to být něco podobného? Měl jsi předtím nějaké jiné hodinky, abys měl srovnání?

Explorer
Zdravím, kamarát, spolubývajúci a pod sa môže vylúčiť, aj ten krokodíl tiež :-)
Nabíjam ich vo svojej izbe takže nikto iný ich nezoberie a pod....
Na displeji je škrabanec o tom viem, ale tie oderky po stranách fakt neviem s čoho sú, nakoľko aj dnes jedna pribudla ako som zistil pred nedávnom, a to som dnes mal celý čas hodinky pod mikinou na ktorej neni ani zips, že by niečo poškriabal a pod....
Dával som si dnes pozor na všetko aby som nikde nebuchol rukou no odreninka sa ďalšia spravila.

Potom to tiež aai nebude, nakoľko je to hneď pod lunetou ako je na foto.

Asi fakt pošlem na reklamačku čo na to povedia tam.

Superuser I
Superuser I

Pokud se to tvoři pod lunetou a pouze tam, může být špatně zasazen display do těla hodinek. Bude to muset posoudit servis - může se to stát, měl jsem podobný problém u Gear Fit 2, reklamace uznána. Držím palce ať se to vyřeší (y)

Comunity2
Explorer
Ok, ďakujem za info, pošlem ich teda na reklamáciu a dám vedieť ako to dopadlo.

Explorer
Hodinky dnes dorazili do servisu, potom dám vedieť ako to prebehlo všetko, či uznali reklamáciu, prípadne cena opravy a pod....
Autoři s nejvíce přijatými like