Podpora

Open search

Kompabilita Gear S3 Frontier s Xiaomi

Highlighted
First Poster

Dobrý den,

Jak je je to s kompabilitou Gear S3 Frontier, které bych rád zakoupil?

Vlastním telefon Xiaomo Mi A1 (čistý android).

Někde jsem četl že hodinky úplně nespolupracují s telefony jiné značky než Samsung?

Zprávy, emaily....

Pokud je to pravda, je nějaké řešení třetích stran?

Děkuji moc za odpověď.

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Navigator

Máte už zkušenost nebo ne?

Já bych se řídil podle toho, že prodejce řekne, že je Andoroid 4.4 (1,5 GB RAM) dostačující. Huawei jsem spároval, ale nešlo mi volání. Huawei jsem měl jen půjčený, jinak mám Samsung, tak jsem nepřišel na to, čím to bylo.  Jinak vše šlapalo.

Superuser I
Superuser I

Tady je tabulka kompatibility: https://www.samsung.com/global/galaxy/gear-s3/device-compatibility/

Zákeřná je ale ta větička: *Compatible smartphones and available features may vary by region, carrier and device. 

Ta může skrývat cokoliv.

Abych byl trochu konkrétní: abys mohl číst a posílat SMS z hodinek, potřebuješ aplikaci Zprávy od Samsungu, ale ta není v Play. Co jde vždy, je přečíst právě došlou zprávu a odpovědět na ni.

E-maily také jde číst právě přišlé a odpovídat na ně třeba i v Gmailu, ale dívat se na starší jen v aplikaci od Samsungu. Ta už v Play ale je, takže bez problému. Přinejhorším budeš mít jako já dvě aplikace

Ohledně volání nevím, hodinky se ale přihlašují jako bluetooth zařízení s podporou zvuku pro hovor, takže bych problémy nečekal.

Superuser I
Superuser I

K té aplikaci Samsung Email jen dodám, že sice na GP je, ale s největší pravděpodobností nepůjde nainstalovat do telefonu z důvodu kompatibility.

Autoři s nejvíce přijatými like