Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Hodinky se odpojí po příchozí notifikaci atd

(Téma vytvořeno: 30-11-2019 12:30 PM)
1364 Zobrazení
Bob37
First Poster
Možnosti

Ahoj, mám menší problém s notifikacemi a hodinkami dohromady. Pokaždé co mi příjde notifikace nebo když mi někdo volá, tak se hodinky odpojí od mobilu a notifikaci a nebo volání nevidím na hodinkách. Někdy se neodpojí, ale skoro pokáždé to tak je! Může mi někdo poradit co dělat, aby se toto nedělo?

 

Zařízení: Huawei Nova 3 a hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 

0 Like
8 Odpovědi
hudyss77
Explorer
Možnosti

Na vině je Huawei a jeho task kill. Jedině v nastavení baterie u app Galaxy wereables a plugin pro watch dát manuální správu a ještě tyto aplikace zamknout na pozadí.

LG G8s/SG watch Active 2–Garmin Venu/Galaxy buds
0 Like
Bob37
First Poster
Možnosti

Už jsem toto zkusil, ale stále to blbne. Ale tak snad to nějak vyřeším a nebo ten mobil vyhodím.

0 Like
pepapepa
Pioneer
Možnosti

Druhá možnost je správně :winking-face::winking-face:  Zkusil bych preinstalovat samsung health a znovu povolit všechna oznamení.

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Přeji hezký den @Bob37 

 

Podobné téma se řešilo zde:

 

https://eu.community.samsung.com/t5/Wearables/Notifik%C3%A1cie-na-hodink%C3%A1ch/m-p/1426525#M2296

 

Podívejte se, zda tam nenajdete něco co by Vám pomohlo. Ale bude to jak říká @hudyss77 , na vině bude prostředí EMUI.


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Bob37
First Poster
Možnosti

Zkusil jsem všechno, ale stále se to opakuje a už pomalu fakt nevím co s tím.

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Bob37  můžeme vyzkoušet hodinky s jiným telefonem, aby se vyloučil problém hodinek ?


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Bob37
First Poster
Možnosti

Vyzkoušel jsem hodinky přímo se Samsung mobilem a bez problémů, na vině prostě asi bude huawei, máte ještě nějaké další rady? Nebo jak na Huawei prostě vypnout to, aby prostě nezabijel aplikace? 

0 Like
hudyss77
Explorer
Možnosti

Tak jestli si zkoušel návody co zde byly nabídnuty, tak bohužel to asi lepší nebude. Já měl P30 a k tomu Garminy co byly dražší než telefon. A kvůli odpojování i přes všechny nastavení co jsem kde vyčetl, jsem P30 prodal. Tento task kill je bohužel častý i u jiných čínských výrobců.

LG G8s/SG watch Active 2–Garmin Venu/Galaxy buds
0 Like