Podpora

Open search

Hodinky Galaxy Watch LTE (eSIM).

Hotshot

njn, ale už je to blízko :-)

Voyager

Myslím, že u Samsungu to tak skoro nebude. Toto je výsostné právo Applu.

Superuser II
Superuser II
Superuser II
Superuser II

Tak je to skutečně tak, že budu muset mít druhé telefonní číslo :-(. Tím pádem tedy veškeré výhody eSIM pro mě zatím k ničemu. Je hlavně s podivem, že zhruba před 14 dny jsem volal na T-Mobile a tam mě ujišťovali, že to bude klon mého stávajícího čísla. Ještě si to dokonce ověřovala a za půl hodiny mi volala zpět, že to tak skutečně bude. 

Museli se tedy rozhodnout na poslední chvíli a změnit to. Buď tedy mají nějaké technické problémy a nebo z toho chtějí "vyrejžovat" co nejvíc? (další karta s nový číslem, další měsíční poplatek za data + volání?)

Voyager

Je to implementáciou do siete. 

Explorer

Má smysl teď kupovat hodinky s LTE s tím, že se eSIM objeví u jiného operátora (Vodafone se tváří, že má k eSIM taky blízko), nebo je to nesmysl, neb hodinky jsou nějakým způsobem zamčené pouze pro český T-Mobile a jinde by nefungovaly? 

Superuser II
Superuser II

Já zatím nekupuji a vyčkávám až to bude fungovat tak, jak jsem celou dobu zamýšlel (tedy stejné číslo jak na hodinkách tak na telefonu jako v zahraničí).

New Member

Tak ani Vodafoní eSim nemůže to být klon stávajícího čísla...
Co myslíte? Budou tyto z německa http://6b.cz/dR8j fungovat s Vodafone eSim přes VoLTE?

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Bohužel :-( také jsem to zjišťoval včera u Vodafonu a přesně jak říkáš, také nepodporují klon čísla a ani nevědí v jakém časovém intervalu by, a zda vůbec, se to mohlo spustit...Ohledně toho dotazu.... no, když tady vidím, jak jsou čeští operátoři aktivní v zavádění novinek, které ve světě již nějakou dobu běží, tak si vůbec netroufám tvrdit, zda ti to půjde. Zavolej přímo na Vodafone a zeptej se, zda to u nich bude fungovat....

Observer

Já jsem zkusil v T-M vznést tento dotaz: pokud si pořídím hodinky s LTE např. z Německa a pak si zažádám o vydání e-sim v rámci Twin sim (nebo jak se to jmenuje), bude to fungovat? Člověk na infolince mi tvrdil, že ano. Tarif na Twin sim je 99,- měsíčně a vydání e-sim je prý zadarmo.

Autoři s nejvíce přijatými like