Podpora

Open search

Hodinky Galaxy Watch LTE (eSIM).

Hotshot

njn, ale už je to blízko :-)

Voyager

Myslím, že u Samsungu to tak skoro nebude. Toto je výsostné právo Applu.

Superuser II
Superuser II
Highlighted
Superuser II
Superuser II

Tak je to skutečně tak, že budu muset mít druhé telefonní číslo :-(. Tím pádem tedy veškeré výhody eSIM pro mě zatím k ničemu. Je hlavně s podivem, že zhruba před 14 dny jsem volal na T-Mobile a tam mě ujišťovali, že to bude klon mého stávajícího čísla. Ještě si to dokonce ověřovala a za půl hodiny mi volala zpět, že to tak skutečně bude. 

Museli se tedy rozhodnout na poslední chvíli a změnit to. Buď tedy mají nějaké technické problémy a nebo z toho chtějí "vyrejžovat" co nejvíc? (další karta s nový číslem, další měsíční poplatek za data + volání?)

Voyager

Je to implementáciou do siete. 

Explorer

Má smysl teď kupovat hodinky s LTE s tím, že se eSIM objeví u jiného operátora (Vodafone se tváří, že má k eSIM taky blízko), nebo je to nesmysl, neb hodinky jsou nějakým způsobem zamčené pouze pro český T-Mobile a jinde by nefungovaly? 

Superuser II
Superuser II

Já zatím nekupuji a vyčkávám až to bude fungovat tak, jak jsem celou dobu zamýšlel (tedy stejné číslo jak na hodinkách tak na telefonu jako v zahraničí).

New Member

Tak ani Vodafoní eSim nemůže to být klon stávajícího čísla...
Co myslíte? Budou tyto z německa http://6b.cz/dR8j fungovat s Vodafone eSim přes VoLTE?

Superuser II
Superuser II

Bohužel :-( také jsem to zjišťoval včera u Vodafonu a přesně jak říkáš, také nepodporují klon čísla a ani nevědí v jakém časovém intervalu by, a zda vůbec, se to mohlo spustit...Ohledně toho dotazu.... no, když tady vidím, jak jsou čeští operátoři aktivní v zavádění novinek, které ve světě již nějakou dobu běží, tak si vůbec netroufám tvrdit, zda ti to půjde. Zavolej přímo na Vodafone a zeptej se, zda to u nich bude fungovat....

Observer

Já jsem zkusil v T-M vznést tento dotaz: pokud si pořídím hodinky s LTE např. z Německa a pak si zažádám o vydání e-sim v rámci Twin sim (nebo jak se to jmenuje), bude to fungovat? Člověk na infolince mi tvrdil, že ano. Tarif na Twin sim je 99,- měsíčně a vydání e-sim je prý zadarmo.

Autoři s nejvíce přijatými like