Podpora

Open search

Hodinky Galaxy Watch LTE (eSIM).

Superuser II
Superuser II

V T-Mobilu mi řekli, že to spustili ale že s tím mají problémy a že jim nejde načíst ta e-sim na hodinkách, tak že to ihned zadali k opravě a v příštím týdnu by to již mělo fungovat. Každopádně nic o tom, že by ty hodinky museli být přímo z T-Mobilu neříkala, takže by to snad mělo fungovat.

First Poster

Obávám se, že to v ČR nebude fungovat - jak mi napsali z německého Samsungu, jsou hodinky naprogramovány jako multisim a informace o eSIM to chce načíst z SIM karty v telefonu. Vždy mi vyskočí hláška, že to není podporováno- Žádné menu k oskenování  QR kódu nelze ani z hodinek, ani z softwaru v telefonu vyvolat.  Zítra zkusím vyřešit na prodejně, tak uvidíme...

Superuser II
Superuser II

Tak dej potom vědět, tohle mě hodně zajímá.

First Poster

Tak na T-Mobile prodejně na Kladně vůbec nevěděli, co s tím, školení o eSIM prý vůbec neabsolvovali, takže informace z infolinky o proškoleném personálu byly naprosto liché. eSIM prý zatím podporují jen pro iPhony, Samsung nikoliv (infolinka tvrdošijně hlásá opak). Přitom v prodejně blikaly reklamy na Galaxy Watch LTE!!! V ceníku je však vůbec nemají, skladem tím pádem také ne. Možná v prosinci. Každopádně je zřejmé, že hodinky dovezené z Německa v Čechách prostě nepůjde rozchodit - zatímco ty české asi budou umět načíst QR kód z eSIM, ty německé se snaží aktivovat nějakou multisim pomocí slotu SIM v telefonu, což v Čechách nikdo nenabízí.

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Tak to je tedy síla....dobře, je to novinka, ale snad v T-Mobilu by si měli sjednotit odpovědi a né každý říkat něco jiného....Jinak jsem si tedy myslel, že hodinky ve verzi s LTE budou pro celou Evropu stejné a tím pádem by měli podporovat všechny načtení QR kódu z eSIM. Jak je ale vidět, tak každý trh si to tedy asi může dělat jinak :-(. Podle toho, jak to píšeš, tak kdybych měl české hodinky, přijel do Německa a chtěl bych německou eSIM, tak to tedy také nepůjde??

Superuser I
Superuser I

To že nemecký a český Telekom majú podobný "názov" neznamená, že fungujú podľa rovnakých princípov. Každá krajina, v ktorej pôsobí DT má svoj špecifický trh, zákazníkov a sieť. Čiže ak niečo funguje v Nemecku, neznamená, že to bude fungovať aj u nás. A to platí dvojnásobne pri IMSI (International mobile subscriber identity). Keby mali všetky krajny systém ako majú v USA, tak sme dávno za vodou a nič sa nerieši. Bohužial prístup v EU je vždy iný než v USA a Japonsku/Číne.

First Poster

Ceske hodinky by s nemeckou eSIM fungovat asi mohly. Jde o to, ze v Nemecku davaji eSIM pouze k tarifum se smlouvou a podle vseho to bude multiSIM, tzn. hodinky maji stejne cislo, jako telefon. Pokud by Nemec chtel na hodinkach jine cislo/operatora, nez je v mobilu, mohl by si dovezt hodinky z Cech, tedy samozrejme za situace, ze budou umet nacist eSIM klasicky z QR kodu, jak tady predpokladame:-)

Explorer

Příští týden se začnou oficiálně prodávat chytré hodinky Samsung Galaxy Watch LTE s podporou eSIM (půjde o 46mm model R805F). eSIM zatím využijete pouze s dalším telefonním číslem, tedy bez klonu. Hodinky se u operátora budou prodávat za 10 484 Kč, případně se smlouvou za 8 741 Kč včetně DPH.

Superuser I
Superuser I

Četl jsem, že při aktivaci esim v hodinkách musí být v telefonu vložena simkarta od stejného operátora. Co se stane až esim  v hodinkách zprovozním a simkartu v telefonu nahradím simkou jiného operátora? 

Superuser II
Superuser II

Nechci hodinky s dalším telefonním číslem...to už jsem mohl mít dávno! Chci právě hodinky s eSIM s klonem mého telefonního čísla. Ach jo....to bude ještě zajímavé...asi se tedy letos nedočkám :-(

Autoři s nejvíce přijatými like