Podpora

Open search

Gear s3 Frontier a hrudní pás

Highlighted
New Member

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost zda je možné k Frontier připojit hrudní pás k měření tepu přes bluetooth?

6 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 6
Apprentice

Ahojky. U kamaradky jsem zkousela, má S8 a merila pres  Samsung Health. Takze nejspis ano.

Explorer

Uživatel

@Frontier  napsal:

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost zda je možné k Frontier připojit hrudní pás k měření tepu přes bluetooth?

Našel jsem, že pás podporuje jenom watch face - Sporty Watch (https://www.qooapps.com/sporty-watch.html)

Ale stojí 2.5$. Snad ti to pomůže.

Explorer

Uživatel

@klarush99  napsal:

Ahojky. U kamaradky jsem zkousela, má S8 a merila pres  Samsung Health. Takze nejspis ano.

Ahoj, jaký pás jste zkoušely a jak probíhalo propojení? Dokážeš od kamarádky dostat nějaký link? Díky.

Apprentice

Ahoj, udajne polar h10 z Alzy.

Explorer

Díky za info,  dle popisu to má fungovat s iOS a s Androidem, o Tizenu nic nepíšou..:( Data se normálně zobrazovala na hodinkách? Nebo na telefonu a měly jste propojený spíš pás s telefonem?

Explorer

Uživatel

@klarush99  napsal:

Ahoj, udajne polar h10 z Alzy.

Tak jsme zkoušel najít nejakou apku od polaru v gear obchodě a bohužel se tam nic nevyskytuje. Víš jistě, že ti to bralo tep z pásu a posílalo do hodinek? Díky moc za info, přemýšlím o koupi pásu, ale pokud na samsungách (hodinkách) nepoběží, je mi k ničemu, sledovat tep na telefonu je při běhu, nebo jiné aktivitě dost nepraktické...://

Díky

Autoři s nejvíce přijatými like