Podpora

Open search

Gear S3 - automatické spouštění polohy na mobilu

First Poster

Zdravím, mám cca 4 měsíce potíž s hodinkami Samsung Gear S3 v tom smyslu, že si vynucují samovolně zapnutí Polohy (GPS) na mobilu. Užívám je už 2 roky a je to nová a nepříjemná situace. Když jsem je koupil, samozřejmě se domáhaly polohy (to je logické), ale nikdy si nedovolili libovolně s polohou na mém mobilu manipulovat (zapínat ji). Prostě děje se to, že ručně vypnu GPS na mobilu a za pár minut kouknu a je zapnutá (díky hodinkám). Tento nový stav mi nevyhovuje. Máte někdo podobnou zkušenost? Díky případně za radu.

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Hotshot

Mám polohu v mobilu zapnutou neustále na vysokou přesnost,  takže jsem tohle nepozoroval. Zkusil jsem teď polohu vypnout a v hodinkách aktualizovat počasí a opravdu se určování v telefonu zaplo. Zakázal jsem tedy aplikacím Wearable a Gear S Plugin možnost měnit nastavení systému a přístup k poloze, ale nepomohlo to. Hodinky i přesto zapnou určování polohy v telefonu. Tím jsem ověřil,  že hodinky můžou mít opravdu na svědomí samovolné zapínání. 

First Poster

Mam presne ten isty problem ako presli hodinky aktualizaciou na tizen ver 3.0.0.2 mi v telefone samovolne zapinaju gps. Volal som aj na podporu do samsungu a daju to preverit a ze to mozno vyrobca opravi. Podla mna to robi Gear plugin lebo ked sa vypne povplenie na gps v mobile tak aplikacia je nepouzitelna.

Autoři s nejvíce přijatými like