Podpora

Open search

Gear S3 Nenačíta kontakty

Highlighted
VYŘEŠENO
First Poster

Ahojte.

Po poslednej aktualizaci mi hodinky nenačítali kontakty z telefonného zoznamu mobilu.

Z podpory Samsung mi odporúčili dať hodinky do výrobných nastavení, no nepomohlo to.

Dokonca už nemám žiadné kontakty v hodinkách.

Dáva mi iba možnosť pridať kontakt.

Neviete mi prosím poradiť prípadne

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
First Poster

Dobrý deň fajnSnek.

Preinštaloval som aplikáciu v mobile Galaxy Wearable a musel som aj resetovať hodinky na výrobné nastavenia.

Zálohu som si urobil a dostal som sa k nej aj po reinštalácií aplikácie, no nepoužil som ju aby sa nenačítali do hodiniek skryté chyby, ktoré mohli blokovať načítanie celého zoznamu kontaktov (1 062).

Teraz sa kontakty načítali kompletne a tak som si dal námahu s celkovým nastavením hodiniek.

Myslím, že Vaše rady pomohli za čo Vám veľmi pekne Ďakujem.

Opäť mám svoje rýchle voľby v hodinkách čo je podstatné a taktiež som si všimol, že v prichádzajúcich sms nemám iba číslo ale už aj kontakt, ktorému je číslo priradené.

Super a ešte raz vďaka.

4 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 4
Superuser I
Superuser I

Vítám Vás na Community !

Při podobných problémech bych doporučil kromě restartu hodinek ještě odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci Galaxy Wearable. To jste zkoušel?

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
First Poster

Dobrý večer.

Nie, neskúšal lebo som mal obavu, že mi poslednú zálohu už na clode nenájde.

Superuser I
Superuser I

Případně ještě nejdříve vyzkoušejte restart hodinek bez obnovení zálohy. Vím, že je to náročné pak vše znovu nastavit, ale pomůže to ujasnit zda je problém v aplikaci Samsung Weareable.

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
First Poster

Dobrý deň fajnSnek.

Preinštaloval som aplikáciu v mobile Galaxy Wearable a musel som aj resetovať hodinky na výrobné nastavenia.

Zálohu som si urobil a dostal som sa k nej aj po reinštalácií aplikácie, no nepoužil som ju aby sa nenačítali do hodiniek skryté chyby, ktoré mohli blokovať načítanie celého zoznamu kontaktov (1 062).

Teraz sa kontakty načítali kompletne a tak som si dal námahu s celkovým nastavením hodiniek.

Myslím, že Vaše rady pomohli za čo Vám veľmi pekne Ďakujem.

Opäť mám svoje rýchle voľby v hodinkách čo je podstatné a taktiež som si všimol, že v prichádzajúcich sms nemám iba číslo ale už aj kontakt, ktorému je číslo priradené.

Super a ešte raz vďaka.

Autoři s nejvíce přijatými like