Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

First Poster

ale to nie je riešenie. Veď ja ich chcem mať pripojené k phonu predsa. Nejaké iné riešenie nie je? Slabá výdrž batérie je dôvod k reklamácii?

Pathfinder

Appka v telefonu by měla fungovat. Stávající bych smazal a znovu si stáhnul novou z app store Samsung Galaxy Watch. Jaké jsi měl stažené appky?

First Poster

žiadnu inú appku som nepoužíval iba od začiatku galaxy wearable stiahnutú z google play.

Explorer

Ahoj, novou aktualizaci mám staženou. Hodinky vydrží déle nabité.

First Poster

ahoj, akú aktualizáciu. Ja ich mám aktualizované na najnovsí soft, tak neviem potom a nevydržia ani deň

Explorer

@kalo také mám nejnovější aktualizaci, co mi příšla. Hodinky používám hlavně na sport.  Některé funkce jsem si vypnula. Jestli ti hodinky nefungují, tak jak mají a máš je v záruce, tak bych je dala do servisu.

First Poster
Zdravím lidi,

Máme taktéž problémy s baterií. Už jste přišli na nějaké řešení?
Koupil jsem taťkovi hodinky k narozeninám. Prvně s nimi vydržel 3 dny, než jsem je šel reklamovat. Protože, baterka byla možná tak na 10 hod? po 100% nabití nám hodinky vydrželi ani ne jednu večerní směnu. což je 8h.. ? to má být výsměch od Samsungu?
Na reklamaci nám Samsung nebo servis pristoupil. Řekli nám, že vyměnili půlku hodinkek. Máme nové ser. číslo hodinek.

Po této zkušenosti se zdálo vše v pořádku. Doma tátovi hodinky vydrželi 2 dny a stále měl 30% nabití. což už mi přijde naprosto normální. Já jakožto uživatel Apple produktů jsem na tento čas zvyklý a je to normální čas pro používání a dá se tolerovat to, že to nespolnuje ty jejich ,,4dny´´

Potom ale přichází velké ALE...
Táta odešel po nabití hodinek na 100% opět do práce na noční službu. A znovu po 8-9 hodinách hodinky měli 8%. Znovu dodávám, že hodinky jsou čerstvě po reklamaci. Automatické zapnutí displeje bylo vypnuté při zvednutí ruky.

Máte nějaké rady jak baterii zvýšit? já už fakt nechápu, že hodinky vydržely na první nabití 2 dny a na následujicící nabití nevydrželi ani 1 den.

Rady? tipy?
Superuser I
Superuser I

Zdravím Vás @Sthurt 

Bylo by dobré napsat co všechno Váš tatínek na hodinkách používá a co má zapnuté. Například pokud je stále zapnutá Wifi,  neustálé sledování tepu a nebo měření spánku včetně REM. Je dobré tyto věci deaktivovat a tím by se měla výdrž prodloužit. Píšete, že po návratu ze servisu byly hodinky OK, nemůže tedy být špatná nabíječka hodinek ? Ta byla v servisu společně s hodinkami ? Děkuji za odpověďi

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
First Poster

Dobrý den,
Problém jsme vyřešili tím, že jsme vypli mobilní sítě na vždy. Úbytek energie po práci je 5%. Domníváme se, že jak byli mobilní sítě zaplé, stále a stále dokola to hledalo dostupnou síť. Momentálně je vše v pořádku.

Superuser I
Superuser I

Dobrý den.

Pokud vím tak hodinky Gear S3 nedisponují telefonním modulem, jak tedy myslíte vypnutí mobilní sítě? Děkuji 

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Autoři s nejvíce přijatými like