Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Explorer

Ahoj,

Na tom českom fóre však písali ( a to je z roku 2017) že tri české banky sa pridali do siete kde je možne platiť hodinkami na ich platobných termináloch a tak isto tam písali, že v najbližšej dobe sa pridajú ďalšie banky a aj banky na Slovensku.

Superuser I
Superuser I

Platit dokážou hodinky s Wear OS a hodinky Garmin přes jejich Garmin Pay, nic jiného.  Je to škoda,  taky by se mi líbilo platit prostřednictvím Gear S3

Explorer

O. K. 

Vedel by si mi teda odporucit nejakú aplikáciu na platenie hodinkami v zahraničí?

Dosť často jazdím do Rakúska, Maďarska a Chorvátska. 

Ďakujem 

Superuser I
Superuser I

Řekl bych že  to nepůjde,  pokud se to týká hodinek S3. Musel by jsi v telefonu změnit region na ten, který Samsung Pay podporuje a navíc mít i platební kartu z dané země,  která tohle podporuje. 

Explorer

Ahoj, 

Takže vlastne je tam možno i viac ZBYTOČNÝCH VECI alebo skôr veci ktoré fungujú iba v rôznych krajinách alebo regiónoch.

Otázka znie prečo aj cena hodiniek potom nie je prispôsobená konkrétnej krajine alebo regiónu.

To je riadna banda v tom SAMSUNG !!  

Explorer

IMG_20190120_175626.jpg

IMG_20190120_175429.jpg

Apprentice

Ahojte.

Opět mě hodinky nepřestávají udivovat. Minulý týden výdrž přes 4 dny, od té doby max 24hod :-D Chci se zeptat, nevíte proč žerou ciferníky a samsung health tak baterii a nedá se u těchto aplikací spotřeba nějak snížit? Používám iOS (I7).

Díky.

Superuser I
Superuser I

Osobně jsem ověřil, že výdrž hodinek ve spojení s iphonem je řádově nižší než při použití s telefonem Samsung, přitom jejich funkce jsou rapidně omezené. Zatím jsem neměl moc času bádat co a jak by se dalo na iphonu nastavit, aby se výdrž zlepšila, ale pokusím se, ikdyž pardon za OT, ios a iphone je podle mě naprostá trgédie ve srovnání se Samsungem.

Apprentice

no mně jde spíše o to, jestli hodinky reklamovat do doby než mi vrátí peníze, nebo si je ještě nechat a počkat než někoho něco napadne.... docela mě+ to štve....

Superuser I
Superuser I

Nemáš třeba snímek obrazovky, kde je vidět to využití? Já jsem bral ráno hodinky z nabíječky, teď mám 69%  a z využití vidím:

Oznámení 19%

Ciferníky 10%

Samsung Health 3%

Autoři s nejvíce přijatými like