Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Explorer

Ahoj,

netuším či dorazila no na SLOVENSKU je podľa mňa už dávno len ju nikto nikdy nevidel...

Superuser I
Superuser I

Ta zázračná aktualizace, která se už prý u někoho objevila, ještě nikomu nedorazila

Apprentice

Tak milí uživatelé. Po měsíci mi byly hodinky vráceny.

- výměna baterie

- výměna krytu

- výměna desky

Takže mi zůstalo pouzdro a řemínky. Nabito na 100% v 19:00, do rána zapnuta GPS, wifi na automatiku, BT, jas na 3, probuzení geste nebo rámečkem vypnuto, ovládání hlasem vypnuto, odesílání informací samsungu vypnuto, počasí vypnuto. Ráno po probuzen 5:40 74%. Nevím, zda je to lepší, přiznám se, že mně osobně to nepříjde.

Po zázračné aktualizaci ani památky. Servis mi dopsal odkaz a stránku s tipy triky

http://samsung.com/cz/podpora/smartphone_tipy.html  ale tato bohužel nefunguje.

Aktuálně mám zapnuté pouze spárování přes BT a hodinky vždy zobrazeny s jasem 1. Ukazuje výdrž 1d 13h 38m. Uvidíme, ale je  to velmi málo s porovnáním, když byly nové (před 6ti měsíci).

Co dodat, Samsung se k tomu postavil tak, jak se dalo očekávat.

Superuser II
Superuser II

Teď tomu dej pár dnů než se systém srovná. Ale OK to není, u mě to jde dolů za noc o tak 5% a to je mám na ruce a monitorují nonstop tep.

Apprentice

Prečo by to nemalo byt OK? Za noc dole o 5% je dobrý výsledok. 

Superuser II
Superuser II

5% je to u mě. U něho 26%, a to už není OK.

Apprentice

Aha tak, som nepochopil, sa mi to hneď nezdalo. 

Explorer

Ahojte,

naposledy som písal v nedeľu večer 06.01.2019.

Hodinky som v nedeľu ráno nabil na 100 %  avečer som mal 80% pri klesajúcich percentách mi ZÁZRAKOM stúpala hodnota dní použitia batérie.

Tento fenomén sa deje stále. Je utorok večer a hodinky pri plnom pužití majú mpomentálne od nabitia 20% a ukazuje mi použitie ešte na cca 18 hodín. 

Takže môj úplne prvý komentár bol o veľmi slabej výdrži batéerie po 4 týždňoch používania a po vykonaní RESETU  vecí, ktoré mi poradil užívateľ JV18 mi hodinky vydržia pri výkone (display na úrovni 5, BT, GPS, ZOBÚDZANIE PRI POHNUTÍ ZAPASTIA, TELEFONOVANÍ, NOTIFIKÁCIACH, HRANÍ SA S CIFERNÍKMI, MERANÍM PULZU, BEHU, CVIČENIACH a mnoho ďaľších) 4 dni. (Alebo presnejšie 3 dni a 20 hodín).

Apprentice

Tak včera jsem ve 23hod sundal z nabíječky se 100% a šel spát (hodinky přes noc na ruce). Zapnuto pouze BT a Wifi na auto. Vše ostatní stejné jako jsem psal výše. Nic méně dnes v 5:45 74%. Naprosto nechápu, jak je možné, že při "spánkovém režimu" klesla baterie o tolik procent, přes noc.

First Poster

Tak to mě ani omylem, GPS, notifikace, a probuzení pohybem taky zapnuto, zbytek vypnuto. Jedna hodinová aktivita za den (endomondo) a hodinky ráno sundám cca 5:30 z nabíječky večer mají cca 50% druhý den to samé a jsou večer cca na 15%. . Když k tomu přidám sem tam nějaký hovor kolikrát nabíjím každý den, jelikož by mi umřeli už druhý den odpoledne. Takže za mě žádná sláva a jak již zde někdo psal, aktualizace podlě mě jen tak nebude. Jelikož samsung na své zákazníky s**e.

Autoři s nejvíce přijatými like