Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Explorer

Ahoj,

mňa sa pýtať nemusíš pretože som už napísal v podstate co všetko mam zapnuté. 

Zabudol som však napísať, že hodinky mam stále na ruke. Cez deň aj v noci. 

Dávam ich dole iba keď sa idem sprchovat alebo ich nabijam. 

Želám vám všetkým pekný deň. 

Apprentice

Koukám, že většina lidí hodinky sundavá při koupání... já to ještě neudělal ani 1x. Chodím v nich do moře, rybníku, sprcha, bazén a podobně a vše naprosto v pořádku. Proč se k tomuto kroku chýlíte?  

Apprentice

@Vlapro 

Jojo, přesně proto jsem psal, že ty psát nemusíš, psal si to už několikrát

Highlighted
Explorer

Ja osobne ich dávam dole pri sprchovaní iba kvôli tomu aby som si umyl ruku pod hodinkami. 

Áno, dá sa to aj keď ich mam na ruke len potom by som ich aj tak musel dat dole a poutierat ruku, remienok i hodinky. 

Ked s nimi plávam v bazéne je mi to jedno. Vyjdem von a samovoľne uschnu, no behať po byte s mokrou rukou a hodinkami.... 

Apprentice
Pro zajímavost, jsem dnes po nabití zkusil režim "Nerušit", který jsem používal na dovolené v zahraničí, kde nebylo možno nabíjet.
Tehdy mi vydržely hodinky (bez bluetooth) 7 dní bez nabíjení.
Dnes od 7:00 - do 15:15 hod. baterie na 53%.
Včera v normálním režimu baterie ve stejný čas na 45%.
Takže žádná sláva :(
Explorer

Ahojte, 

Včera som vyskúšal ďalší test batérie. K HODINKAM som pripojil Bluetooth slúchadlá JBL ENDURANCE SPRINT a počas behania som mal zapnutú hudbu cez hodinky na úrovni zvuku 10. 100% mala batéria včera o 17:00 a dnes po používaní hodiniek aj so slúchadlami a hudbou počas behu, spania s nimi a všetko čo som už predtým písal klesla hodnota batérie na 80%. Iba 20% dole, to je veľmi dobré... IMG_20190217_082604.jpg

IMG_20190217_083656.jpg

IMG_20190217_083846.jpg

First Poster

Ja som dnes o 10:00 bral hodinky z nabíjačky a teraz mám 63%. Vypnuté mám všetko. Mám ešte clasic a tie som dal na nabíjačku po 4 dnoch. Čiže Frontier mi odporučili dať na reklamáciu to je už 2 reklamácia ohľadom batérie.

Apprentice

Aktualne mam 19% po 2 dnech a 16 hodinach, takze pohoda. Jeste vyresit tu nefunkcni kalibraci vyskomeru a kdyby se samsungu chtelo, tak umoznit pripojeni hrudniho pasu k hodinkam na mereni tepu a nemely by chybu

First Poster

Ty si s tým spokojný? No ja nie pretože výrobca udáva výdrž 3 až 4 dni a ja ich nemám ani deň odpojené od nabíjačky a mám menej ako 50% baterky. Včera o 10:00 som ich bral z nabíjačky. Veď ja sa max dostanem na 2dni a 2hod. A druhé čo mám clasic tak tie v pohode 4dni.

First Poster

Prosim vas o radu, neviem cim to je ale zo zaciatku vydrz 2-3 dni, pri plnom pouzivani 2 dni. Posledny tyzden vydrz max 8 hodin a celkovo su hodiny spomalene. Tizen verzia 4.0.0.2. Dakujem

Autoři s nejvíce přijatými like