Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Apprentice

Uživatel

@mydyingbride  napsal:

Tak první den po úplném nabití po update, baterie spíš ještě horší.

V 7:00 100%, nyní v 11:18 71%. Nevím, jestli ještě zkoušet reset hodinek. 

vyzkousej kalibraci vyskomeru, pripadne odinstaluj

Apprentice
Kalibrace bez problémů, ráno výškoměr fungoval a šla i kalibrace.
First Poster

Přidám i svoji zkušenost. Po aktualizaci jsem udělal reset. Kalibrace výškoměru nefungovala, nepomohlo ani zapínání/vypínání wifi a gps, jak tu bylo napsáno. Pomohlo mi ale vypnout/zapnout hodinky a následně to proběhlo hned napoprvé bez wifi i bez GPS. Spotřeba vypadá +- stejně jako před aktualizací. Přes noc 3% dolů (hodinky jen položené na nočním stolku, bez žádného extra režimu) a zbytek se uvidí za pár dnů, až se to trochu ustálí. Před aktualizací jsem je dával na nabíječku před spaním s cca. 15% baterie po dvou dnech používání (zapnuté AOD, vypnuté WIFI, GPS a měření tepu). S měřením mizely % baterie před očima, tak možná ještě časem vyzkouším, jestli se to po aktualizaci nezlepšilo ...

Highlighted
Apprentice

Tak vyskomer se ani po vypnutí zapnutí hodinek nezlepšil. Stále nejde aktualizovat bez připojení k wifi. Píše síť není dostupná... ***** :-( celkem jsem jej používal 

First Poster

Teď mi naskočily aktualizace aplikací hodinek včetně remindru.

First Poster

Nicméně jediný remider hlásí chybu při aktualizaci :-)

Explorer

Ahojte, 

Potvrdzujem aj ja ze REMINDER NEJDE AKTUALIZOVAŤ.

Apprentice

Tak bohužel zatím zklamání po aktualizaci. Trvá déle synchronizace se Samsung Health, o výškoměru nemluvě (nefunguje synchronizace ani když jsem připojen k WIFI, stále píše síť není dostupná...). Co se týče výdrže tak je stejná, max 2,5 dne. Bohužel již nemám v záruce :-( 

Apprentice
Co bych já a mnozí dali za 2,5 dne! To je standard. Už několik měsíců jedu na výdrži 7:00 - 23:00...:-(
Apprentice
Od update náhodně zapisuju hodnoty baterie.
Z měření několik zajímavostí 7:00 zapnutí hodinek, 8:00 -10% baterie.
Odpoledne třeba 13:15 - 14:45 jen -6% .
Autoři s nejvíce přijatými like