Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Apprentice

Uživatel

@mydyingbride  napsal:

Tak první den po úplném nabití po update, baterie spíš ještě horší.

V 7:00 100%, nyní v 11:18 71%. Nevím, jestli ještě zkoušet reset hodinek. 

vyzkousej kalibraci vyskomeru, pripadne odinstaluj

Apprentice
Kalibrace bez problémů, ráno výškoměr fungoval a šla i kalibrace.
Highlighted
First Poster

Přidám i svoji zkušenost. Po aktualizaci jsem udělal reset. Kalibrace výškoměru nefungovala, nepomohlo ani zapínání/vypínání wifi a gps, jak tu bylo napsáno. Pomohlo mi ale vypnout/zapnout hodinky a následně to proběhlo hned napoprvé bez wifi i bez GPS. Spotřeba vypadá +- stejně jako před aktualizací. Přes noc 3% dolů (hodinky jen položené na nočním stolku, bez žádného extra režimu) a zbytek se uvidí za pár dnů, až se to trochu ustálí. Před aktualizací jsem je dával na nabíječku před spaním s cca. 15% baterie po dvou dnech používání (zapnuté AOD, vypnuté WIFI, GPS a měření tepu). S měřením mizely % baterie před očima, tak možná ještě časem vyzkouším, jestli se to po aktualizaci nezlepšilo ...

Apprentice

Tak vyskomer se ani po vypnutí zapnutí hodinek nezlepšil. Stále nejde aktualizovat bez připojení k wifi. Píše síť není dostupná... ***** :-( celkem jsem jej používal 

First Poster

Teď mi naskočily aktualizace aplikací hodinek včetně remindru.

First Poster

Nicméně jediný remider hlásí chybu při aktualizaci :-)

Explorer

Ahojte, 

Potvrdzujem aj ja ze REMINDER NEJDE AKTUALIZOVAŤ.

Apprentice

Tak bohužel zatím zklamání po aktualizaci. Trvá déle synchronizace se Samsung Health, o výškoměru nemluvě (nefunguje synchronizace ani když jsem připojen k WIFI, stále píše síť není dostupná...). Co se týče výdrže tak je stejná, max 2,5 dne. Bohužel již nemám v záruce :-( 

Apprentice
Co bych já a mnozí dali za 2,5 dne! To je standard. Už několik měsíců jedu na výdrži 7:00 - 23:00...:-(
Apprentice
Od update náhodně zapisuju hodnoty baterie.
Z měření několik zajímavostí 7:00 zapnutí hodinek, 8:00 -10% baterie.
Odpoledne třeba 13:15 - 14:45 jen -6% .
Autoři s nejvíce přijatými like