Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

First Poster

to určitě bude muset..... já ted reálně nabíjím každy den s tizen 3, protože do 2 dne do večera mi nevyrdží.

mám tam teda hodinovou aktivitu endomondo, ale to cca 10% dolů

Explorer

Ahojte, 

aktualizácia úspešne STIAHNUTÁ 😉

Ako bolo vyššie spomínané hodinky sú svižnejšie a reagujú oveľa rýchlejšie než predtým.  

Na stave batérie zatiaľ nevidím žiadne zmeny. Možno keď sa vybije a znova nabije alebo ak by sa urobil RESET hodiniek. Zatiaľ pri dosť silnom používaní ako som nedávno písal mi vydrží po nabití 3 dní a to s hodí kami naozaj pracujem a dokonca aj v noci pretože cez deň sa starám o svoje dve dcérky a domácnosť a v noci pracujem. Denne spím iba 3 hodiny a to už dlhých 11 rokov.

Co vsak na hodinkach pretrváva je FENOMÉN o ktorom som taktiez už písal a to, že napr. Pri AKTUALIZÁCII mali 95% a výdrž okolo 2 dní a 23 hodin. Po aktualizácii a upgrade aplikácií percenta klesali avšak výdrž (informácia) v dňoch a hodinách životnosti batérie neklesala ale sa zastavila a neskôr dokonca stúpala.

To som. Nezažil na žiadnom zariadení. Asi ich vyrábala PANNA ZAZRACNICA 

Hotshot

Já jsem reset hodinek raději udělal, ale hodnit výdrž je hodně předčasné. Každopádně velkým přínosem jsou režimy Kino a Noční a možnost dělat screenshoty

Apprentice

Tizen 4 mi prijde jako nedochudce, doufam ze se budu mylit, ale po par hodinach pouzivani jsem z aktualizace zklamany. Kalibrace vyskomeru pouze oznamuje, ze neni pripojeni k siti, nebo ze se nepodarilo zjistit data o vysce a tlaku. Po aktualizaci jsem hodinky nabil na 100%, po 2 hodinach na ruce je 92% ... takze si rvu vlasy, ze jsem se na to nevy..

Explorer

Na hodnocení je asi brzy, ale musím říci, že u mne na Classic po 3 hodinách od aktualizace na Tiezen 4.0.0.2 neklesl stav baterie ani o 1 procento. Pokud to jen nějak nezamrzlo, tak to by tedy bylo super... ale uvidíme co bude dál. Po špatných zkušenostech s těmito hodinkami (či spíše vývojáři SW u Samsungu) jsem dalek dělat ukvapené závěry. Pokud jde o nemožnost kalibrace barometrického tlaku - mám stejný problém: Síť není dostupná.

Hotshot

Kalibrace výškoměru mně taky nešla, jak jsem ale připojil hodinky k WiFi a zapl na nich GPS, tak proběhla ihned a bez problémů. Akorát potvrzuji, že nejde aktualizovat Reminder.Jinak u mě se zdá, že výdrž baterie bude obdobná jako před aktualizací.

First Poster

Někdo jste tu psal, že jste reklamoval hodinky kvůli výdrži baterie, jak jste na tom nyní po reklamaci?

Highlighted
Apprentice

Uživatel

@jv18  napsal:

Kalibrace výškoměru mně taky nešla, jak jsem ale připojil hodinky k WiFi a zapl na nich GPS, tak proběhla ihned a bez problémů. Akorát potvrzuji, že nejde aktualizovat Reminder.Jinak u mě se zdá, že výdrž baterie bude obdobná jako před aktualizací.

Prave ten vyskomer mi asi zral baterku, zkalibroval jsem ho rucne a spotreba se vratila do normalu.  Reminder nejde aktualizovat a nektere aplikace tretich stran nefunguji. Aplikace se spousti a pracuji rychleji.

Povazuji za naproste diletanstvi od vyvojaru samsungu, ze nemaji odladene vlastni aplikace pred vypustenim aktualizace a nechaji to na uzivatelich, tak treba jim oprava nebude trvat pul roku

Apprentice

Uživatel

@Chmelda  napsal:

Někdo jste tu psal, že jste reklamoval hodinky kvůli výdrži baterie, jak jste na tom nyní po reklamaci?

Vymena desky, baterky a zadniho vika, hodinky vydrzi opet ca. 3 dny.

Apprentice

Jak tedy na ten vyskomer? Celkem mi to po té aktualizaci rozčiluje 

Autoři s nejvíce přijatými like