Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

First Poster

Poižíváte Gear S3 někdo s iPhone?

First Poster

Ano pouzivam je s iphonem 7. Jen bohuzel ted ne jelikoz jsou na reklamaci

First Poster

A jak jsi na tom byl prosím tě s bluetooth? Mě se několikrát za den salm odpojil a někdy se sám připojil a někdy  ne. Musel jsem ho vypnout a zapnout. 

Apprentice

toto přesně dělaly mě.. po výměně z Ali mám klid a super výdrž!!

Highlighted
First Poster

Jj take se mi to obcas delo odpojili a pak zas pripojili sami. Nestalo by se mi, ze by se nepripojili. Jedine co se mi stavalo kdyz jsem byl mimo dosach tak kdyz je mas pripojene jako hensfree aby jsi mohl pres ne volat tak to uz sem musel nekdy pripojit znovu. 

First Poster

Zdravim, rád bych poslal hodinky na reklamaci dle uvedeného - jak pošlu soukromou zprávu? Dekuji, OCh

Superuser I
Superuser I

Klepneš na uživatele a na jeho profilu je vpravo nahoře tlačítko Poslat zprávu.

First Poster

Tak pani. Po mesiaci používania s Iphone 7 som sa rozhodol hodinky posunúť kolegovi ktorý ma samsung galaxy 8...

Hodinky nespolupracovali tak ako mali. Odpájali sa a vydrž batérie nebola niekedy ani deň. Trackovanie športov bolo veľmi obmedzene v spolupráci s iphone... Do hodiniek som išiel kvôli ich vzhľadu keďže sú fakt veľmi pekne a premakane.. čo sa týka software bol som spokojný. Nemrzli boli odladene všetko super.

Kolega ich začal používať so samsung telefónom a hneď vydrž batérie 2-3 dni. Kompatibilita je niekde úplne inde ako pri iphone.

Samsung gear sa mi veľmi páčili no škoda tej kompatibility s iným zariadením ako samsung..

Zadovážil som si apple watch ktoré nie sú az tak pekne vzhľadovo ale v spolupráci s iphone sa to nedá porovnať.. tak borci opúšťam vás a prajem veľa zdaru J

Explorer

Ahojte, 

chcem sa opytat ci na SMARTHODINKACH SAMSUNG GEAR S3 FRONTIER niekto výškusal funkciu NFC.

Túto funkciu mam aj v smarfone.

Ked ju však povolím v hodinkách a je jedno ci som zvlášť na WiFi Alebo spolupracuem so smarfonom, vždy ked chcete zadať platbu vypíše mi, že ziadna aplikáciá NA Platenie NIE je v hodinkách nainštalovaná. 

Na jednom českom fóre pisal človek podobný dotaz a IT EXPERT mu odpovedal že bohuzial s hodinkami SAMSUNG GEAR S3 FRONTIER NIE JE možné platiť CEZ funkciu NFC - ČO JE VLASTNE priložené HODINIEK K BANKOVEMU TERMINÁLU a zaplatiť a tak isto nie je možné nainštalovať do hodiniek ziadnu platobnu aplikáciu. 

Otázka vacsiu ako: co bolo skôr VAJCE ALEBO SLIEPKA? znie: 

NA ČO POTOM VLASTNE SLÚŽI V SMARTHODINKACH SAMSUNG GEAR S3 FRONTIER FUNKCIA NFC !!! 

Superuser I
Superuser I

Hodinkami se dá platit v zemích,  kde je spuštěna služba Samsung Pay, což v CZ a SK není.  Jinak je funkce NFC v hodinkách nepoužitelná pro další využití.  

Autoři s nejvíce přijatými like