Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Superuser I
Superuser I

@Alda_Cvakprosím tě ověř jestli ty hodinky fakt usnou. Mám vyzkoušené, že třeba když je položím takhle, tak neusnou.

Lehce to poznáš tak, že aktivuješ nonstop měření tepu a uvidíš, jestli senzor zhasne nebo bude blikat donekonečna.

watch.jpg

Superuser I
Superuser I

@Chmeldatakže hodina s GPS a divíš se, že jde baterka dolů? Kup si LG a pak teprve poznáš, co to znamená, když výrobce kašle na zákazníky.

First Poster

Hodina s GPS je u mě cca 10%... takže to mě s výdrží na avizované 3-4 dny určitě nepomůže a dle zkušeností užvatelů před nepovedenou aktualizací hodinky toto vydržely! Takže za mě, Samsung, má svoje zakazníky na salámu! Za ty peníze super!

Apprentice

GPS zapnuté nonstop a výdrž 3dni 20hodin.

Highlighted
First Poster

Já ho mám zaplé stále taky, tam podle mě jde o to, že při aktivitě má určitě větší spotřebu, jelikož nonstop učuje pozici a rychlost.

Apprentice

@Libbale já je na noc nesundávám, takže to měření by asi mělo probíhat ne?

Superuser I
Superuser I

Jo aha. Ještě mě napadá, zkusil jsi dát na noc ten noční režim? Možná to při spaní probouzíš tím jak se hýbeš a hodně svítí displej...?
Ale samozřejmě je možné, že tam nějaký problém bude, netvrdím, že je vše na 100% dokonalé.

Ovšem jak tu někdo vypisuje jak Samsung kašle na podporu, to určitě ne. Že není řešení do týdne? Otázka je kolik lidí ten problém má, kolik to reklamuje a jak se to dá opravit. Sám programuju takže o hledání chyb něco vím

Superuser I
Superuser I

Co je to noční režim? 

First Poster

Tak kolik ti tedy hodinky reálně vydrží? Máš trvale zaplé GPS? Abych věděl kdy reklamovat? Rozumím tomu, že najít problém, udělat a otestovat nový nový sofware chvíli trvá. Ale problém s výdrží je tady popisovám už někdy od minulého léta, pokud se nepletu.

Superuser I
Superuser I

Ta nepřicházející opravná aktualizace opravdu není dobrá vizitka, je to už velmi dlouhá doba od zjištění problému. Jinak na podporu Samsungu v oblasti telefonů a tabletů si ztěžovat nemůžu, ta je velmi kvalitní, podle mého názoru.

Autoři s nejvíce přijatými like