Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Highlighted
Superuser II
Superuser II

@Alda_Cvakprosím tě ověř jestli ty hodinky fakt usnou. Mám vyzkoušené, že třeba když je položím takhle, tak neusnou.

Lehce to poznáš tak, že aktivuješ nonstop měření tepu a uvidíš, jestli senzor zhasne nebo bude blikat donekonečna.

watch.jpg

Superuser II
Superuser II

@Chmeldatakže hodina s GPS a divíš se, že jde baterka dolů? Kup si LG a pak teprve poznáš, co to znamená, když výrobce kašle na zákazníky.

First Poster

Hodina s GPS je u mě cca 10%... takže to mě s výdrží na avizované 3-4 dny určitě nepomůže a dle zkušeností užvatelů před nepovedenou aktualizací hodinky toto vydržely! Takže za mě, Samsung, má svoje zakazníky na salámu! Za ty peníze super!

Apprentice

GPS zapnuté nonstop a výdrž 3dni 20hodin.

First Poster

Já ho mám zaplé stále taky, tam podle mě jde o to, že při aktivitě má určitě větší spotřebu, jelikož nonstop učuje pozici a rychlost.

Apprentice

@Libbale já je na noc nesundávám, takže to měření by asi mělo probíhat ne?

Superuser II
Superuser II

Jo aha. Ještě mě napadá, zkusil jsi dát na noc ten noční režim? Možná to při spaní probouzíš tím jak se hýbeš a hodně svítí displej...?
Ale samozřejmě je možné, že tam nějaký problém bude, netvrdím, že je vše na 100% dokonalé.

Ovšem jak tu někdo vypisuje jak Samsung kašle na podporu, to určitě ne. Že není řešení do týdne? Otázka je kolik lidí ten problém má, kolik to reklamuje a jak se to dá opravit. Sám programuju takže o hledání chyb něco vím

Hotshot

Co je to noční režim? 

First Poster

Tak kolik ti tedy hodinky reálně vydrží? Máš trvale zaplé GPS? Abych věděl kdy reklamovat? Rozumím tomu, že najít problém, udělat a otestovat nový nový sofware chvíli trvá. Ale problém s výdrží je tady popisovám už někdy od minulého léta, pokud se nepletu.

Hotshot

Ta nepřicházející opravná aktualizace opravdu není dobrá vizitka, je to už velmi dlouhá doba od zjištění problému. Jinak na podporu Samsungu v oblasti telefonů a tabletů si ztěžovat nemůžu, ta je velmi kvalitní, podle mého názoru.

Autoři s nejvíce přijatými like