Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Explorer

Ahoj,

predtým som mal Lenovo K5 Vibe Fingerprint. 

Teraz mám HUAWEI P20 PRO.

Skúsim teda RESETOVAŤ HODINKY A NEOBNOVOVAŤ aplikácie a ani ciferníky, ale ich vyhľadám a nainštalujem do hodiniek nanovo.

Superuser I
Superuser I

Potom napiš, jestli se něco změnilo

Apprentice

moje zkušenost - baterka vydržela necelý den

koupil jsem na Aliexpress

Superuser I
Superuser I

Jak už padlo v jiných vláknech týkajích se hodinek, je velice individuální posuzování výdrže. Mně vydrží 2 dny, ale stylem, že je na noc sundávám z ruky, jinak přes den neustále zapnuté AOD, tekže spokojenost, nemám srovnání s novějšími Watch.

Explorer

Ahoj, ahojte,

Tak vykonal som RESET priamo v hodinkách. 

Následne po RESETE som spároval so smartfónom a NEDAL som obnoviť !!!

Ciferníky aj aplikácie sťahujem MANUÁLNE ako keby som mal hodinky prvý krát.

Avšak ešte stále mi neukazuje stav batérie.Ikona batérie v aplikácií aj v hodinkách je avšak je tam napísané:

Odhadovaná výdrž batére: MONITORUJEM POUŽÍVANIE.

Vôbec mi neukazuje percentá a ani koľko času ostáva do vybitia hodiniek.

Nechám ich pracovať a uvidíme.

Superuser I
Superuser I

Nezapomeň v telefonu v nastavení baterie povolit ručně běh aplikace Wearable na pozadi a vyjmout ji z optimalizace baterie, to je u Huawei problém a potom nemusí fungovat správně nnotifikace na hodinkách, stejně tak to nastav i na pluginu k hodinkám.

Explorer

Ahoj,

ďakujem veľmi pekne za radu. Už som to nastavil.

Si skvelý.

Apprentice

Ahoj, konečne niekto kto to má spárované ako ja s Huawei P20 Pro. Tak čakám na tvoje výsledky ohľadom výdrže. Mne momentálne tak 3-4 dní. 

Explorer

Ahojte priatelia,

tak vám opäť píšem. Nadviažem na všerajšiu konverzáciu.

Celú noc som v práci s hodinkami pracoval a vybil ich. Po nabití na 100% ráno o cca 06:00 som ich zapol a po spárovaní so smartfónom mi aplikácia SAMSUNG Wearable ukázala že výdrž batérie by mala byť 2 dni a 22 hodín. Teda skoro 3 dni.

Super, potešil som sa a veľká vďaka patrí  JV18 za poskytnuté rady.

V priebehu dňa som si po nočnej zmene pospal a neskôr trošku pracoval s hodinkami ako prijal hovor, správy a notifikácie na aplikácie VIBER, FB, Messenger a pod.) Teraz je 18:20 a batéria je na 80 %.

Super!!! pretože som s nimi naozaj v priebehu dňa dosť pracoval.

Deje sa však opäť niečo zvláštne, ale v podstate sa ani nedivím lebo táto naša krajina alias SLOVENSKÁ REPUBLIKA je ako NARNIA. Prejdeš hranice a si v krajine ZÁZRAKOV !!!

Ide o to, že počas dňa keď klesala hodnota batérie v percentách tak stúpala hodnota využitia času batérie t.j. koľko hodín môžem batéeriu využívať !!!

Takže si predstavte že pri 100 % batérie bola hodnota 2 dni a 22 hodín a keď bolo 90% tak ukazovalo 3 dni a 6 hodín a teraz keď mám 80 % ukazuje opäť viac.

Proste s klesajúcimi percentami batérie ukazuje viac hodín využitia batérie.

Nerozumiem tomuto fenoménu.

Highlighted
First Poster

Už dorazila ta zázračná aktualizace?

Autoři s nejvíce přijatými like