Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Apprentice
Však áno tak to aj funguje.
Apprentice

Uživatel

@Alda_Cvak  napsal:
Ten kdo tu aktualizaci má, tak jaké je číslo verze po instalaci a restartu? Díky.

Jak jsem psal, tak se ji bojim instalovat, kdyz ted hodinky fungujou na vybornou

Jsou jini, co s nimi maji problem i po servisnim zasahu, zalezi v ktere aktualizacni vlne se nachazeji

First Poster

Uživatel

@Alda_Cvak  napsal:
Ten kdo tu aktualizaci má, tak jaké je číslo verze po instalaci a restartu? Díky.

Verze Tizen 3.0.0.2

soft: R760XXU2CRK2

Knox: 2.2.0

SE for Tizen 1.0.0

TIMA 3.0.0

Apprentice

Verzia Tizen 3.0.0.2

soft: R760XXU2CRH1

SE for Tizen 1.0.0

TIMA 3.0.0

Toto je moja verzia programu: výdrž batérie okolo 3dní.

Apprentice

Uživatel

@Baco  napsal:

Verzia Tizen 3.0.0.2

soft: R760XXU2CRH1

SE for Tizen 1.0.0

TIMA 3.0.0

Toto je moja verzia programu: výdrž batérie okolo 3dní.

A co vše máte prosím zapnuté? Já ku příkladu dnes ve 3 ráno sundával hodinky z nabíječky v 6:30 39%. Stalo se mi toto poprvé (vše kromě BT mám vypnuto).

Apprentice

Screenshot_20181120-075833.jpg

No ja mám zapnute: BT-upozornenia na maily, správy, hovory, messenger..., GPS, sledovanie aktivity spánok, pohyb , cvičenie. 

Superuser I
Superuser I

Screenshot_20181120-081156_Gallery.jpg

Já jsem s vydrží problém neměl vůbec,  ale teď jsem měnil S8 za Note 9 a hodinky jsem vymazal a následně obnovil, ale teď mi velice výrazně vybíjí baterku Health, zkusím se v tom povrtat, ale úspěchu se asi nedočkám, hodinky i tak vydrží přes 24 hodin, takže dva dny, na noc je dávám do módu letadla.Screenshot_20181120-081240_Gallery.jpg

Highlighted
Superuser II
Superuser II

U těch výdrží by lidi měli psát jak moc je mají na ruce. Jestli je někdo po příchodu z práce sundá, tak to pak vydrží mnohem víc. Já jsem teď třeba nemocný, a protože jsem v posteli a potím se tak je nemám na ruce a výdrž je úžasná - jenže ony nic nedělají...

Apprentice

No, kúpil som hodinky na nosenie  takže ich mám na ruke 24hodin okrem nabíjania. 

First Poster

Tak cca mesic jsem mel pokoj, vse slapalo jako hodinky :o), vydrz cca 2-3dny. Dnes v noci jsem hodinky sundal a odlozil cca v 23h s kapacitou 67% a nechal je na stole v obyvaku, rano v 7h jsem je uz nezapnul a musel dat na nabijecku uplne vybite. Takze pres noc vybito na nulu pri klidovem stavu. Chci reklamovat, ale nechapu co pomuze vymena baterie a ja navim ceho v servisu, kdyz to stejne tim neni. No nic. Vzhuru reklamaci, snad se jim tam zavada projevi.

Autoři s nejvíce přijatými like