Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Apprentice

Dnes mi vratili hodinky ze servisu, vymena desky, baterie a zadniho krytu. Po vikendu dam info ohledne vydrze.

Hotshot

Tak je schválně zkus používat  bez případné aktualizace FW a bez instalace aplikací třetích stran, prostě je nech tak jak přišly  ze servisu, zajímá  mě,  jak na tom budou v této  fázi s vydrží. 

Apprentice

Odzkouseno a hodinky drzi 😃 V nedeli rano nabite na 100%, 5 hodin behani po horach se zapnutou gps a merenim tepovky, po dobehu ve 14:00 byly na 73%. Aktualne po dalsich 30 hodinach zbyva 36%. Spokojenost 😊

Apprentice

Tak jsem zkoušel, ale rada nefunguje. Stále je výdrž cca 17 hodin s novou baterií.

Highlighted
Apprentice

Tak, info po týždni. Batéria na jedno nabitie vydrží 3dni 5hodin. Permanentne zapnuté GPS, sledovanie aktivity, Bluetooth - upozornenia, volania... Zatiaľ som stále spokojný. 

Hotshot

@Baco to je dobrá hodnota! Psal jsi, že  je používáš s telefonem Huawei. Je tu na fóru několik dotazů, jak hodinky, sice Galaxy Watch, fungují  s jiným telefonem než je Samsung.  Můžeš  prosím  napsat do příslušných vláken svoje zkušenosti?  Mě by to třeba taky zajímalo,  ale nemám k dispozici telefon jiné značky. 

Apprentice

Ahoj, nějak mi dochází trpělivost. Dokola tu řešíme reset atd a nikam to nevede ☹️ Taková společnost a nejsou schopni tento trabl vyřešit v krátkém čase! Dnes v 7 ráno nabito na 100% a v 16:20 hodinky KO. To fakt není normální. Využiju toho, že jsou hodinky 5 měsíců staré a pošlu je na reklamaci, jen doufám že nepřijde za týden aktualizace která tento trabl vyřeší ☹️

Přeji všem pevné nervy. 

First Poster

Mám od včera nové Gear S3 Frontier spárovane s iPhone. A také se rapidně rychle vybíjejí. Ve 3h ráno byly plně nabité. V 6h ráno (pořád v nabíječce) už mely 50% a ve 12h mají jen 10%. Podotýkám že leží jen na stole. Jsou normálně v dosahu bluetooth a přijímají jen notifikace. Je na nich čistá instalace bez cizích aplikací.

Hodinky se mi dost líbí, ale tohle mne silně odrazuje. 

First Poster

Jak poznám kdy byly hodinky vyrobené? Kupoval jsem je už s Tizen 3.0.0.2.

Apprentice

Také už 3 týdny "trpím" a čekám na nějaký update, tohle se objevilo na jednom fóru včera.

Jinak mi o prázdninách při vypnutém "gestu probuzení" vydržely 2x 7 dní s jedním nabitím.

Bez bluetooth a tepu, jinak vše aktivované. A to jsme najezdili autem 4000 km a pořád někde chodili.

gplus8580920225046550723.png

Autoři s nejvíce přijatými like