Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Hotshot

Napadlo mě,  kdo má  problém s vydrží,  nemáte náhodou nastaveno S Voice na probuzení hlasem? Mně  letěla baterka dolů  na telefonu,  když neustále naslouchal mikrofon a čekal na příkaz OK Google.20181106_152950.jpg

 

Apprentice

Zdravím všetkých, prečítal som si celu diskusiu a tak mi už nedalo pridať aj moje postrehy. Hodinky mám asi 14 dní mám ich spárované s iPhone 7 plus. Čo som sa tu dočítal tak údajne niekto nevedel volať cez hodinky keď mal i7, mne volanie funguje vpohode, akurát niekedy mi nezobrazí meno volajúceho, ale ok. Áno na notifikácie sa nedá odpovedať ale v každej recenzií normálnej sa to každý dočíta kto si hodinky chce spojiť na iPhone že to proste nejde. Teraz k tej výdrži batérie, večer o 22:00 som dával dole hodinky so 100% ráno o 5:30 na budík cez hodinky s vypnutým už naozaj všetkým čo sa len dá, okrem BT, sa zobúdzam so 70% baterky, prečo ?!?! Aký má zmysel monitoring spánku keď mi stiahne 30% za 7,5h. Ďalšia vec, dnes som hodinky používal tak normálne, čiže záznam krokov poschodí a nejaké notifikácie, cez hodinky nevolám ani wifi nemám zapnuté ani meranie tepu a jas mám na 4 nastavený čierne pozadie ciferníku a po 15s vypnutie displeja, a  od rána od 5:30 som v tejto chvíli na 16% čo určite nie je dobré. Hodinky som aktualizoval, hodinky som aj resetoval a žiadna zmena. Takže niekde chyba je keďže niekde uvádzajú vydrž až 4 dni pri úspornom používaní a 2 dni pri plnom využití. Ďalšia vec že hodinky sú už staršie a nemajú take výkonné procesory a čo ja viem čo je podľa môjho názoru hlúposť, keďže reálne tie hodinky dokázali fungovať aj 3 dni a to majitelia ktorý ich majú dlhšie tak to vedia, ale aj z toho čo som už tu prečítal tak to je aj reálne. A ešte pridám vydrž baterky podľa aplikácie. Aj keď v aplikácii ukazuje 2 dni no reálne len veľmi ťažko som sa dostal na takú vydrž a to hodinky fakt používam obmedzene. 

 

70% 8:51 1den 1hodina 54minut

56% 13:56 23hodin 44 minút 

43% 19:05 18 hodín 21 minút 

35% 20:58 13 hodín 52 minút 

 

100% 9:45 2 dni 10 hodín 24 minút 

94% 12:35 1 deň 23 hodín 19 minút 

78% 16:00 1 deň 15 hodín 26 minút 

 

100% 16:10 2 dni 2 hodiny 

98% 17:07 2 dni 5 hodín 2 minuty

80% 20:40 1 deň 15 hodín 24 minút 

Highlighted
Navigator

Pro všechny, kterým doposud nepomohla žádná rada, přišel jeden frajer na fix, než Samsung vydá aktualizaci.

 

Funguje pouze, pokud máte Android telefon. Nefunguje s Iphone.

 

  • Stáhněte a nainstalujte si do svého telefonu tenhle plugin - stáhnout
  • Restartujte telefon i hodinky
  • Spárujte hodinky s telefonem

 

Masivní drop baterky by měl přestat, někomu tohle ještě nefungovalo a musel udělat reset hodinek a až pak se výdrž zpravila.

 

 

Apprentice

 já si vše přečetl a věděl jsem, co mě čeká při párování iPhone a Gear S3. Jen jsem to sem dal jako vzor toho, že fungují na 100% jen se Samsung telefony. Co se mé baterky nyní týče, jsem na 93% po 9h 25m 27s 

Apprentice
Ja som tiež vedel do čoho idem, ja som narážal na to že ti nejde telefonovanie cez hodinky. Možno blbá otázka ale máš ich spárované dva krát s mobilom ? Myslím ako headset. Lebo mne cez ide bez problémov aj telefonovanie cez hodinky a myslím si že či už máš iphone 7 alebo ako ja 7 plus tak by to malo fungovať aj tebe
Explorer

Uživatel


@jv18  napsal:

Napadlo mě,  kdo má  problém s vydrží,  nemáte náhodou nastaveno S Voice na probuzení hlasem? Mně  letěla baterka dolů  na telefonu,  když neustále naslouchal mikrofon a čekal na příkaz OK Google.

 


Odzkoušeno, hodinky vynuty / zapnuty - bez efektu, procenta letí dolů, od 6:50 mám ve 12:23 65% - řešení v nedohlednu - už vím, kterou značku začnu vytěsňovat ze svého života...:(( Po 15ti letech zarytého samsungářství a obklopování rodinných neIT příslušníků touto značkou... Za pár let po mě děti budou chtít ty ovocnářské telefony, tak jim to asi dopřeju..:///

 

Mějte se fajne. VV

Apprentice

Uživatel


@Violin_KA  napsal:

Zdravím všechny členy.

 

Děkuji za všechny Vaše poskytnuté informace a zkušenosti. Vše jsem předal kolegům na tecnhické oddělení, kterým informace určitě pomůžou k rychlejší identifikaci problému. Zároveň se zjistilo, že problém s rychle se vybíjející baterií přetrvává i na několika zařízení Gear S3 s odlišnou verzí software. Můžu Vám nyní jenom sdělit, že se ještě neví, co přesně slabou výdrž baterie způsobuje, ale pracuje se na aktualizaci, která by měla pomoci životnost baterie prodloužit.

 

Aktualně jediným možným řešením, které by mělo pomoci do doby než vyjde aktualizace,  jsou níže uvedené postupy. Vyzkoušejte je prosím i v případě, že jste je zkoušeli dříve a dejte vědět, jak jste dopadli.

 

Postup pro odstranění problému životnosti baterie u Gear S3

  1. Tovární nastavení telefonu a hodinek
  2. Instalace nejnovějších aktualizací pro telefon i hodinky
  3. Instalace nejnovějších aktualizací pro aplikace (Galaxy Apps a Obchod Play)
  4. Vypnutí funkce "Nahlásit informace o diagnostice a využití" v Nastavení > Info O Gear

 

Pokud jste provedli výše uvedené postupy a životnost baterie se nezlepšila, doporučím vyhledat naše nejbližší servisní středisko s následnou reklamací zařízení.

 

Pokud něktěří z Vás neví, jak zálohovat své Gear S3 před továrním nastavením, zde je postup:

 

Záloha Gear pomocí telefonu:

  1. V aplikaci Samsung Gear zvolte Info o Gear
  2. Dále Záloha a obnovení
  3. Zvolte Záloha dat

 

Doufám, že budete patřit mezi ty, kterým uvedené postupy pomohly, případně že se celá situace vyřeší co nejdříve. A jak jsem již zmiňoval výše, nezapomeňte se podělit o své zkušenosti, aby ostatní členové Community měli také přehled.

 

S pozdravem

-RomaniuS-


Zdravím,

uplynuly další 2 týdny a ze strany Samsungu stále žádná odpověď :-(

Hodinky již byly v servisu - výměna baterie a zadního krytu, aktuální software - výsledek = úbytek baterie 6 % za hodinu.

Jaký bude další postup ze strany Samsungu? Věc za skoro 10.tisíc a nic ......

Apprentice

Toto som dostal od výrobcu keď som ich kontaktoval ohľadom slabej výdrže batérie.

 

děkuji Vám, že jste navštívil naše internetové stránky Samsung a využil možnost nás kontaktovat touto cestou. 

 

V tomto případě, Vás požádám o vyčkání na opravném updatu se již pracuje. Jedná se o softwarovou chybu, kterou se snažíme odstranit co v nejkratším možném termínu.

Apprentice

Uživatel


@Janci55  napsal:

Toto som dostal od výrobcu keď som ich kontaktoval ohľadom slabej výdrže batérie.

 

děkuji Vám, že jste navštívil naše internetové stránky Samsung a využil možnost nás kontaktovat touto cestou. 

 

V tomto případě, Vás požádám o vyčkání na opravném updatu se již pracuje. Jedná se o softwarovou chybu, kterou se snažíme odstranit co v nejkratším možném termínu.


Super, a jak dlouho máme vyčkávat ...... až nám skončí záruka a pak nás pošlou k šípku????? Paráda

Apprentice
To ti ja už neviem povedať, toto mi poslali mne sa to tiež nepáči
Autoři s nejvíce přijatými like