Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Apprentice

Hodinky sú pripojené na Huawei p20 pro  Chcem sa opýtať či už sú nejaké skúsenosti s kompatibilitou, ak mi bude doporučená aktualizácia na android9. 

Hotshot

Nejlepší by byla aktualizace telefonu na S9+ nebo Note 9 Jen tak mimo, proč sis nekoupil hodinky stejné značky? Mně se moc nezdá kombinace telefonu a hodinek rozdílných značek, to nebude nikdy fungovat na 100%. Já jsem vyměnil Huawei P20 za Samsung S8 a můžu upřímně říct, že to byla skvělá volba!

Apprentice

No bol to darček 📦  takže som to neriešil. Zatiaľ nevidím, že by bol nejaký problém so 100% fungovaním 😉 Ale rad sa potom podelím keby sa niečo vyskytlo. Zatiaľ všetko v poriadku. Skôr som mal na mysli, ze tu bolo predtým niekde písané že niekto aktualizoval na android9 a mal problém s pripojením hodiniek a mobilu. 

Hotshot

S jinou značkou telefonu, natož s androidem 9 jsem hodinky nezkoušel, takže netuším.  Uvidíš časem, jak se budou hodinky chovat, hlavně notifikace, toť největší bolest EMUI. 

Apprentice

Vydrz skoro 3 dny je super Pri problemech nevydrzi ani den.

Mam hodinky pres galaxy servis uz 10 dni v opravne, predminuly patek si je odvezli, v utery mi volali, ze jsou opravene a ve stredu je dovezou, misto toho zavolali, ze se jim jeste neco nezda a budou delat dalsi diagnostiku, uz to bude tyden, tak jsem zvedav, co z toho nakonec bude

Hotshot

a jak máš ty hodinky dlouho?

Highlighted
Apprentice

Měl jsem hodinky 5 měsíců spárované s iPhone 7. Notifikace fungovali, jen nešlo odepisovat, telefonovat... Co se týče aplikace galaxy wear tak pohoda, jen se pokaždé po jejím otevření hodinky připojovali aby se vše aktualizovao (kroky, měření tepu a pod). Částečný problém s GPS... Prostě nebylo to ono, hodinky se nedali na 100% využívat, nebyla v nich jistota   

Apprentice

Uživatel

@jv18  napsal:

a jak máš ty hodinky dlouho?

Kupoval jsem je letos koncem dubna, problemy zacly pred mesicem a pul, 2 tydny na to se to same stalo kolegovi, ktery je ma rok. Jemu pomohlo tovarni nastaveni hodinek a odinstalace gear v telefonu, pak se vzpamatovaly a zatim funguji jako driv.

Hotshot

@Coyote1 při použití s iphonem bych to omezení nějak očekával, přece jen, ten systém není tak otevřený a aplikace třetích stran mají vymezené jasně mantinely co vše můžou a co ne. Ideální je mít opravdu vše od jednoho výrobce, to je potom radost používat, pokud teda nejsou omezené některé služby regionálně.

@Rada tak to není dlouho teda, snad se to nějak vyřeší.

Apprentice
Souhlasím s tím. Měl jsem předtím Samsung Gear 2 Neo s telefony SG S2 a S4. Hodinky jsem bohužel dokázal utopit (při kamarádově rozlučce se svobodou :-( ). Poté jsem koupil Gear S3 Frontier s telefony SG S6, Note 4 a zase SGS7 edge. Vždy naprostá spokojenost. Přišla změna zaměstnání a právě zmíněný telefon iPhone 7. Nyní mám zpět Samsung a to A8 a naprostá spokojenost, telefon a hodinky spolupracují bravurně. Mimo ty krizové cca 3 týdny kdy hodinky vydrželi sotva den (důvod nevím) naprostá spokojenost. Nyní vydrží 2,5dne a pohoda
Autoři s nejvíce přijatými like