Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Hotshot

dost hrůza to tady číst, když si jdu právě vyzvednout nové S3 :-) nějaké nové informace třeba jak dopadla reklamace, příp. nějaké řešení problému nebo zlepšení stavu?

Apprentice

No, co se mě týče, tak jsou hodinky stále na reklamaci, už je to 23 dní. Jsem opravdu hodně zvědavej, jak to dopadne. Kupoval jsem v alze..

Hotshot
Tak nezapomeň napsat jak jsi dopadl. Já mám štěstí, že mám blízko do Brna, kde se chystá nová prodejna se zákaznickým centrem, takže v případě problémů zamířím přímo tam.
First Poster

Update:

po vypnutí těch servisních nesmyslů:

výdrž asi o 3 hodiny delší (takže jsme na 12, sláva)

v úsporném režimu mám po 8 hodinách 57%

hodinky mám v podstatě na notifikace a počet kroků, žádné volání, hudba, srandy apod. 

Ze servisu tsnova ostrava zatím žádné kloudné info

Apprentice

Já jsem vypnul vše.. v nastavení je i měření tepu atp. Toto jsem také vypnul.. Současný stav je cca 12 hodin a pak přepnutí do úsporného režimu. Odhodlal jsem se koupit novou baterii. Odhadem by mohla být během tohoto týdne u mě, takže pak mohu dát info, zda výměna baterie pomohla. Ověřil jsem si výdrž u kolegy, který má hodinky přes rok a údajné má výdrž cca 2 dny při extrémním používání.

Hotshot

já si zatím s hodinama hraju, aktualizoval jsem je a udělal obnovu a teď stahuju mapy a tak různě. Hodinky vypadají skvěle. Mám je převážně na notifikace, tak uvidím jak na tom budu s baterkou já u nových hodinek.

Hotshot

Zatím moc přesvědčivě nevypadá ani u mě. ráno 100% a odhadovaná výdrž den a 16 hodin, po dvou a půl hodinách zbývá 76%. je teda pravda, že si s hodinkama často hraju a půl hodiny jsem monitoroval chůzi se zapnutou GPS. Boatě bymně stačilo, aby hodinky zvládly od rána do večera bez omezení i s nějakou rezervou cca 30% a na noc je dám vždy do nabíječky. 

Highlighted
Violin_KA Moderator
Moderator

Zdravím Vás všechny

 

Poradil jsem se o tomhle problému s našim technickým teamem a bylo mi sděleno, že vyšla aktualizace, která tenhle nepřijemný problém s výdrží baterií opravila. Můžete tedy všichni prosím zkontrolovat, zda máte nejnovější aktualizaci? Je možné, že se Vám aktualizace sama nenabídla. Zkontrolujte tedy ručně v Nastavení - O Gear - Aktualizace software - Aktualizovat ručně.

 

Pokud by se nic nezměnilo, můžete mi prosím vypsat jakou verzi aktualizace máte? Předám opět kolegům a oni to podrobně prověří a určitě v nejbližší době problém vyřeší.


Hotshot

Aktuálně mám 3.0.0.2 a nic novějšího nenajde. Hodinky mám teda koupené od úterý, kdy se hned aktualizovali. Nebo má být ještě nějaká novější verze?

Apprentice

Zdravím

 

Tizen 3.0.0.2

verze softwaru R760XXU2CRH1

 

aktualizace která následovala po aktualizaci která problém způsobila nic nevyřešila.

Výdrž nadále velmi špatná, žádná z rad na kterou jsem narazil také nepomohla.

Právě jsem kontroloval jestli je dostupná nová a zatím nic.

 

S reklamací stále čekám, jelikož by podle množství reakci nejspíš nic nevyřešila :(

 

 

Autoři s nejvíce přijatými like