Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Apprentice

Takže, jak jsem už psal, hodinky jsem poslal na teklamaci. Proběhla výměna baterie, základní desky a přehrání firmware. Nebudu se rozepisovat, jaké mám nastavení. Důležité je, že je stejné jako před reklamací. Tehdy jsem musel nabíjet každý den, jelikož jsem večer měl max 50%. Teď mi vydrží 3 dny, což beru jako ok. 

Voyager

Já se Gear sportu zbavil nějak se mi po třech dnech nezdála luneta ktera se vyklala :X nevím zda to tak má být ale tohle se mi nelíbilo. Za mě dost vysoké a dost mi překáželi..teďka pokoukávám po watch actvive .

Galaxy S10+ 128Gb + Galaxy Watch Active + Galaxy Buds
First Poster

Po dlouhém hledání jsem došel k úspěšnému konci. Zkontroloval jsem, která aplikace mi hodinky nejvíce vybíjí a byly to oznámení. Po redukci počtu oznámení, které hodinky zobrazují, se výdrž baterie opět vrátila do normálu bez nutnosti výměny baterie. Aktuálně mi vydrží cca 2,5 a 3 dny.

Apprentice

Přesně tak stačí si trošku pohrát s nastavením a výdrž je i 3 dny.20190728_115909.jpg

Apprentice

Mám režim letadlo a nerušit, přesto mám výdrž stále špatnou.

First Poster
Ja mam te isty problem po aktualizacii
Apprentice

Ahojte, už máte někdo po aktualizaci na R760OXA2ESF2? Nabízí se mi poslední dva týdny, tak nevím, jestli se do toho pustit nebo ne. Díky za info.

Navigator

Také by mě to zajímalo, raději počkám na zkušenosti ostatních.

First Poster

ako to mám nastaviť aby som mal výdrž väčšiu ako 1 deň?

Highlighted
First Poster

Zdravím, tak mám už 3 den novou verzi FW a nespozoroval jsem zlepšení! Tzn. když chci aby baterka vydržela 4 dny tak musím zapnout na hodinkách letecký režím a hned potom hodinky vypnout a zapnout a nechat to v leteckým režimu. Takže tento postup dělám vždy jakonáhle hodinky připojím k telefónu a už nepotřebuji mít hodinky k tlf. připojené.

Autoři s nejvíce přijatými like