Podpora

Open search

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

Observer

Ahoj všem! Jak to máte s výdrží baterie u s3? Četl jsem diskuze, že byl po nějaký aktualizaci problém se slabou výdrží (max 1 den), tak mě zajímá, jestli je to pořád aktuální nebo jestli to samsung nejak fixl?

Apprentice

Musím přidat svoji smutnou zkušenost. Už jsem tady psal, že po aktualizaci na Tizen 4 se mi vydrž zlepšila. To je pravda. Nyní se však pomalu vracím zpět na výdrž dva dny (měření tepu nepřetržitě nebo po 10 min. u mě nemá zásadní vliv, mám cca 50 notifikací, v průměru 8km denně). Z nabíječky sundávám mezi 20-21 hodinou. Ráno mám 80-75%. Večer kolem sedmé 65-55%. Hodinky jsem, ať je výdrž dobrá nebo horší, musel poslat na reklamaci. Přestal mi fungovat výškoměr a barometr. Měsíc jsem se ho snažil přimět k poslušnosti, bez úspěchu. 

Dotaz: máte už někdo nainstalovanou novou aktualizaci? Jedná se o nové prostředí, které by mělo mimo jiné optimalizovat výkon baterie. 

First Poster

Aktualizaci na One UI jsem již bohužel nainstaloval. Před instalací fungovaly hodinky dobře, výdrž cca. 2,5 dne s Always On a měřením tepu po 10 min. Nyní se stejným nastavením vybíjení přes 10% / hodinu ... Už jsem dělal asi 6x restart a v podstatě bez ohledu na nastavení šílená spotřeba ...

Apprentice

Přátelé pozor, počkal bych s aktualizací. Já to nechtěně provedl a docela jsem litoval. To že se mi nové prostředí nelíbí je jedna věc, ale měl jsem cca půl roku klid a baterie vydržela 3 dny se zapnutými notifikacemi, WiFi, GPS, BT. Včera během hodiny 40% pryč. Musel jsem provést tovární nastavení a dnes jsem zvědav, kolik procent budu mít večer. Ráno v 7:30 100%, nyní 14:33 a 92%.  Mimo jiné se mi rozesr.... propojení s aplikací Samsung Galaxy Watch. Nefunguje instalace ciferníků, aplikací, nastavení přes aplikaci apod. Hodinky mám připojeny na Iphone 8.

New Member

Hojte, zrovna hledám a našel jsem to tady. Taky po poslední aktualizaci baterie půl dne. Doma nabíju a zkusím tovární nastavení... 

Explorer

Ahoj, já aktualizaci provedl, musím podotknout, že záměrně. U mě se neprojevilo nic negativního, co se baterie týká, je ale fakt, že mám cca půl roku novou desku a novou baterii (po dvojité reklamaci - kvůli problému, který se tu řeší od první stránky).

Kromě změny prostředí a hýbajících se ikonek je aktualizace prakticky k ničemu, nepochopitelně otočili hlášení při běhání, žádné sporty nepřidali, prostě zbytečně utracený čas...

Kdyby uměl Garmin telefonovat, přepůlím S3 Frontier sekerkou a už nosím dávno něco jiného.

New Member

Včera se mi vybily hodinky během 10 hodin. Dříve jsem měl během 18 hodin cca 50%. Po resetu do továrního nastavení se situace dnes opakuje. Přitom neproběhla žádná změna. Nic jsem neinstaloval. Nic jsem neměnil. Dokonce jsem hodinky včera využíval méně než obvykle. Tak já nevím...

Apprentice

Tak mám hodinky zpět ze servisu. Proběhla výměna základní desky, baterie a přehrání firmware. Momentálně mám po 36 hodinách 56% s tim, že jsem si je musel různě nastavovat. Snad to vydrží. Teď mi pořád nabízejí novou aktualizaci UI. Bojím se to spustit.

Highlighted
Observer

Tak po aktualizaci baterka vydrží cca 14 hodin, Veze One UI 1.0, Verze Tizen 4.0.0.4.

Tovární nastavení provedeno 3x, nic nepomáhá. Dřív jsem vydržel 2 - 3 dny. Tohle je nějaká velká chyba v aktualizaci, hodinky nevydrží ani do večera.

New Member

Ahoj všem, také jsem si všiml, že výdrž baterie mi skokově klesla. Nepomohlo ani tovární nastavení. Pokud někdo již probélm vyřešil, tak dejtě vědět. Obávám se, že výměna baterie není řešení. Děkuji

Autoři s nejvíce přijatými like