Podpora

Open search

Galaxy watch zprávy

Highlighted
First Poster

Zdravím mám dotaz. Pořídil sem si galaxy watch a nikde tam nemám žádnou ikonku na zprávy. Myslel sem ze se dají zobrazit starší zprávy z telefonu. A když mi přijde zpráva tak se mi zobrazí ale když dám odpovědět tak mi to akorat napíše zkontrolujte si svůj telefon 🤔 jinak nám telefon huawei p20 lite. Nevíte co s tím? SMS jde akorát napsat a odeslat z hodinek přes kontakty. 

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Superuser I
Superuser I

Pravděpodobně to bude tím,  že nemáš Samsung telefon. P20lite používá na SMS aplikaci od Huawei, pokud nemáš nastaveno jinak. Zkus ještě nainstalovat do telefonu aplikaci Zprávy  od Googlu a nastavit ji jako výchozí aplikaci pro SMS. Následně vyp/zap hodinky. Jinak aplikace Gear  Wearable musí mít povolená  všechna  oprávnění,  to ale pravděpodobně už nastaveno bude mít.  

First Poster

Hodinky vracím objevil sem další a pro mě zásadnější problém. Nefunguje mi wifi v mobilu při spárování se s hodinkami přes Bluetooth nebo funguje ale dost špatně. Odpojim hodinky a vše běží zase normálně. Automaticky se nepripoji k wifi když se odpojí od Bluetooth atd. A kupovat si kvůli nim telefon Samsung opravdu nebudu. Škoda, jinak to jsou pěkné hodinky. 

Superuser I
Superuser I

Tady bych viděl problém na straně P20l. Jsou tu majitelé hodinek, kteří je používají i s telefonem Huawei a tenhle problém nemají.  Buď to bude dělat  FW, nebo prostě apka pro hodinky si nesedla s EMUI. Nezkoušel jsi náhodou nějakou jinou apku k hodinkám mimo oficiální?  

First Poster

Nezkoušel sem jinou appku kromě té oficiální ani sem tam v podstatě nic neinstaloval a prostě to nefunguje. Docela zklamání u hodinek za skoro 9tis. Mažou zpět odkud přišly bohužel. Telefon Samsung si kvůli tomu opravdu kupovat nehodlám aby vše "fungovalo" tak jak má. 

Superuser I
Superuser I

Já to chápu,  jen jsem chtěl říct,  že majitelé jiných značek telefonů,  hodinky běžně bez problémů používají,  takže problém asi nebude v hodinkách jako takových.  Je škoda,  že právě tvoje kombinace hodinek a telefonu nefunguje jak má.  Třeba někdy v budoucnu Samsung telefon také vyzkoušíš

Superuser I
Superuser I

Ohledně SMS je to hloupé, ale opravdu musíš mít v hodinkách i v telefonu stejnou aplikaci. A to splňuje asi jen aplikace právy od Samsungu. Zobrazit a odpovědět by mělo jít vždy, ale procházet starší už ne :/ Tady by to Samsung mohl nějak zkusit vychytat, i když Google to komplikuje jak se dá.

 

Ohledně wi-fi ale bude problém určitě na straně telefonu. Zkus schválně jak se to bude chovat, když připojíš nějaké jiné bluetooth zařízení.


Apprentice

Ahoj s SMS to jde i pokud nemáš tel. samsung

Postup je jednoduchý v telefonu nainstalovat apk Pulse a nastavit jako výchozí aplikaci pro SMS ,v hodinkách nainstalovat také Pulse ,dále v tel. v Pulse je to o nastavení sychronizace s ostatními zařízeními (nějaký kód ) ,který se zadá i v hodinkách .Pulse je v češtině a na správu sms jedna z nejlepších .Je zdarma a bez reklam,ale jen do určité míry ,pokud právě chcete využívat synchronizaci mezi zařízeními ,jedná se o prémiovou funkci ,kdy se platí měsíčně už nevím přesně kolik ,ale dá se jednorázově zaplatit 300 Kč . Při hodntě hodinek se to dá kousnout.

Je to funkční postup mnou odskoušeno Gear S3  + Huawei p20pro. V hodinkách se pak dá procházet historie sms a odpovídat na ni.

Autoři s nejvíce přijatými like