Podpora

Open search

Galaxy watch, ukončení aktivity po 20 minutách

Highlighted
First Poster

Ahoj, 

dnes jsem byl po týdnu co vlastním hodinky cvičit a hodinky mi během cvičení automaticky ukončuje aktivitu v čase 20:02, hodinky mi na  tetování nepočítají tepovku, může to být tím?

Díky za nápady, jsem z těch hodinek popravdě docela rozladěný a blbej náramek band 3 v těhle základních věcech fungoval líp. :(

9 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 9
Pathfinder

Ahoj, při jakém cvičení se ti to ukončí?

Apprentice
Ano, to tetování je problém. Pokusím se najít diskusi, kde se to probíralo. Jinak s cvičením problém nemám. Pořídil jsem si magnetický řemínek a před cvičením hodinky vždy pevněji utáhnu. Poslední cvičení bylo asi hodinu a třeba chůze nebo turistika jede klidně i půl dne.
Superuser II
Superuser II

To tetování je skutečně problém, také jsem viděl o tom již několik diskuzí. V tématu Galaxy Watch na straně 2 o tom píše @Libb a v tom samém tématu na straně 5 uživatel @Bomberhead 

First Poster

Ahoj, udělalo mi to jak na pásu, tak potom v posilce. Nezávislé na tom jestli cvičím nebo ne. 

S tím tetováním mi hlava opravdu nebere, že řemínek za petistovku má lepší vlastnosti. Když odejdu od telefonu, tak se samy nepřipojí, někdy musím i restartovat bluetooth. Někdy se hodinky odpojí samy a zase nejdou připojit. Znovu bych si je opravdu nekoupil.

Apprentice
S jakým mobilem ty hodinky provozuješ. Já mám Samsung A8 2018 a tyto problémy nemám. Pokud se mi hodinky odpojí že jsem daleko od mobilu, po přiblížení se do 5 sekund zase samy připojí.
Superuser II
Superuser II

A ten řemínek nosíš na stejném místě? A věříš jeho měření?

Nemáš náhodou telefon Huawei nebo Honor? Máš povolený ***** pozadí pro aplikace Galaxy Wear a S Health?

First Poster

Ano mám honor. Problém s připojením jsem vyřešil, vzpomněl jsem si ještě na samsung accesory servis (holt tři programy kvůli jednomu zařízení) a ještě u něj nastavil ruční správu napájení.

Tomu náramku nemám důvod nevěřit, když měří to stejný jako senzory na pásu, nebo hodinky na jiném místě. Hodinky neměří ani na světlejších místech. Náramek na jakémkoli místě úplně černého tetování. No tak mi asi nezbude nic jinýho než nosit hodinky na kotníku, nebo si na sport koupit ještě sólo měřák. Další věc která je fakt divná je krokoměr. V MHD mi vesele připočítá tisíc kroků, ale když jdu s kočárkem, tak ani krok.

Explorer

U kočárku mám taky problém, nesmím se levou rukou držet madla :-) Kupodivu, ruka v kapse nevadí, dokonce i s nákupem v ruce počítá kroky.

Apprentice
Kočárek jsem vyřešil tím, že řídím jednou rukou. Ale musím říct, že kroky s kočárkem mi nepočítaly ani Amazfit bip a ani miband 2. Prostě tam chybí ten pohyb rukou charakteristický při chůzi. V MHD jsem problém nepozoroval, ale pravda, spíš se pohybuji autem.
Autoři s nejvíce přijatými like