Podpora

Open search

Galaxy watch rose gold krokomer

Apprentice

Mam takovy problem. Mam hodinky a chci je pouzivat pri venceni kocarku, ujdu okolo 6km asi 2x denne. Bohuzel, kdyz dam ruce na madlo kocaru a bez toho to nejde, ze ano . Tak se mi kroky nenacitaji. Deje se tomu ikdyz dam aktivitu chuze a nebo necham aut.detekci cviceni. Proste bez pripocitani kroku. Zjistila jsem, ze i na trenazeru heat je to stejne. Pokud jsem dala hodinky misto na ruku na raminko tilka tak pocitalo. Je to normalni. 

No bohuzel jsem i jeden den po dome, co jsem chodila po patrech s kmitanim rukou mela 0kroku a na mobilu 400m. Nedocte se to ani dotatecne proste nic. Denni rozdil mezi hodinky a mobil je 40% kroku (mobil ma vic).

Dekuji za pomoc 

37 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 37
Explorer

Tady pomůže asi jen hodit při chůzi s kočárkem mobil do kapsy, ten by pak měl kroky počítat...A nebo na hodinkach zanout GPS? Zkoušela jste něco z výše uvedeného?

Apprentice

Ano GPS zapnuta vzdy. Chci vyuzit hodinky ...damke sport.obleceni casto ani kapsy nema a mobil je az az. Prave je nekam strcit neni lehke.:( Uplne se mi ztraci smysl porizeni hodinek.

Navigator

A zkoušela jsi reset hodinek a vymazání paměti aplikace Gear? Víš, jak se to dělá?

@Libb

Ty máš GW, nemohl bys nasimulovat držení kočárku a vyzkoušet, až budeš mít chvilku? Jestli je to problém všech, určitě by se to mělo nahlásit.

Superuser I
Superuser I

Když ono to asi bere z nárazů při chůzi a ty ruce na kočárku jsou fixované :( Nahlásit to můžeme, ale jednoduché to nebude se obávám :/

@RomaniuS?

Highlighted
RomaniuS Moderator
Moderator

Děkuji @Libb.

Vítám novou členku Radku 

Bohužel zatím nevím, jestli se jedná o výrobní vadu jednotlivého kusu nebo se jedná o konkrétní problém všech Galaxy Watch, který doposud nikdo nenahlásil.

Radím se o tom s kolegy z technického teamu, kteří závadu již prověřují a zkouší nalézt řešení. Určitě dám vědět, jak to dopadlo

Apprentice

Velice dekuji. Trapi me to denne. ;(

Apprentice

Mám stejný problém. Dokonce, i když si zapnu chůzi, tak se mi přepočet strašně málo kroků. Než jsem šel s kočárkem, tak jsem měl cca 9000 kroků a při chůzi s kočárkem jsem ušel 8,07km a přidalo mi to asi jen 3000 kroků. Takže je to asi globální problém. A to co tvrdí Samsung, že při aktivitě se zapnutou GPS se kroky předvedou podle usle vzdálenosti taky není úplně pravda. 

Apprentice

To je super, ze nejsem sama ...blazen. Presne, co pisete se mi stava...nekolik km rozdil mezi mobil a hodinkami a vzdy na hodinkach min. Presla jsrm z gear fit a necekala jsem, ze budu takto nespokojena. Jinak 4x tydne jdu ve fitku heat a holka vedle ma garminy a ma za hodinu 5.7km a ja 3.5km a vsichni jdem ve stejnem skupinovem tempu. :( 

Apprentice

Dobrý den, mám stejný problém, akorat tedy nechodím s kočárkem. Nepočítají se mi kroky správně. 
Když jdu s manželem, který ma hodiky Samsung Gear, spolu na stejnou vzdalenost, me se napočítá o více než 1000 kroků méně a vzdalenost přes km meně než jemu. On má třeba 3500 a já 2400.
Fakt mě ro štve. Dáváme si spolu vyzvy a je to pro mě dost demotivující.
Už jsem hodinky dvakrat vratila do továrního nastaveni, ale nic se nezměnilo. Od Samsung podpory mi bylo doporučeno kontaktovat servis.

Jo a rozdil mezi telefonem a hodinkami je tedy značný, stejně jak píše Radka82. 

Autoři s nejvíce přijatými like