Podpora

Open search

Galaxy watch rose gold krokomer

Apprentice

Tak jestli spíš telefon nepočítá kroky špatně ;-)

 

jinak mám klasiku 46 a jen jednou psal uplne nesmyslnou vyěku nad mořem, ale to stčilo zkalibrovat a už zase ukazuje jak má. A jestli počítá kroky správně? To ví bůh :-D težko říct, ale úplný kraviny to nepíše jak to někdo taky popisoval :-)

Apprentice
Neporovnavala jsem jen s s telefonem, ale i s Semsung Gear 3, ktere jsem mela na ruce s SGW. To by tedy byla velká náhoda ze by i telfon s Gearama na pocitali na 5000 krocich o 2500 vic 😀.
New Member

Dobrý deň. Ja mám teda taký istý problém. Chcela som tieto hodinky hlavne aj kvôli tomu aby mi rátali kroky ked chodím s kočíkom na prechádzku, pretože mobil mávam v taške pripevnenej na kočíku a tam mi kroky neráta. Lenže ako píšete, hodinky sa tvária akokeby som sa ani nehýbala a to prejdem aj 6 km. Škoda, som z nich celkom sklamaná.

Superuser II
Superuser II

@Bajuška: mohu potvrdit, že při chůzi s kočárkem hodinky skutečně kroky nepočítali...

 

Apprentice

Hodinky kroky nepocitaji pokud s rukou nehýbejte prirozene pri chuzi.Predtim jsem měl jiné hodinky a taky nepočítali.

Hotshot

Chůze s kočárkem je více podobná jízdě na kole, proto se kroky nepočítají. Jsou náramky, které to tak automaticky detekují. 

First Poster

Zdravím, stejné hodinky a stejný problém.. jen při delším držení ruky na madle kocarku automatická detekce cvičení- cyklistika🙈.

Highlighted
New Member

Mám úplně stejný problém.  Rozdíl mezi mobilem a hodinkami je markantní. I kdyz jsem zapla velkou citlivost na měření a GPS. Pri držení kočárku to kroky neměří anebo pokud nasadim svižnější tempo spustí se jízda na kole. Lucie 

Autoři s nejvíce přijatými like