Podpora

Open search

Galaxy watch 46mm nelze zapnout

Apprentice

Po aktualizaci nelze zapnout, nejprve logo samsung galaxy watch a poté černý displej, udělal jsem hard reset, recovery ve skryté nabídce a na po 30té mi hodinky naběhly, ale: baterie ze 4dní na půl dne, nefunguje krokoměr, gesto probuzení, měření tepu a stresu, záznam spánku atd, v podstatě jdou jen hodiny a přehrávání hudby. Poté jsem zkoušel hodinky znovu resetovat v domnění, že by to mohlo pomoci a vrátil jsem se na začátek, opět to trvalo půl dne vypínání a zapínání přes booting a recovery. Hodinky pořád funkční na 20%. Vše se tak stalo po aktualizaci a poté vypnutí hodinek, nechápu jak může samsung vypustit takovouhle aktualizaci! Nebo jen shoda náhod a zrovna se zevnitř porouchaly?

Fakt nechápu, hodinky jsem si koupil za takovou raketu od samsungu doufajíc v to, že mi nebudou kravit. To jsem si mohl koupit za 5ti kilo z wishe a byl bych na tom lépe a bohatší!

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Superuser I
Superuser I

Ahoj.. pokud problém nejde odtranit ani po obnově do tovarniho nastavení viz návod https://youtu.be/-_v4t5OK2ZY tak pravděpodobně je porouchaná základní deska...  mohla tomu pomoci aktualizace, ale jelikož ji úspěšně  instalovala spousta uživatelů, tak se pravděpodobně jednalo o souhru náhod.. 

https://www.samsung.com/cz/support/service-center/

Kontaktuj nejbližší servisní středisko případně reklamuj přes prodejce. Je to zkrátka elektronika a ta se může poslouchat... přeji hodně štěstí s rychlým vyšetřením reklamace

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Superuser II
Superuser II

jak píše @fajnSnek , ta aktualizace obecně problémová není. Hodinky mají sice nějaké typické problémy - každý kousek elektroniky má, ale to co popisuješ vidím poprvé.

Zkus ještě udělat ten factory reset způsobem popsaným v bodě 2  3 (článek byl upraven) tohoto článku: NÁVOD: Tovární nastavení Galaxy Watch/Gear S/ Galaxy Watch Active

Apprentice

Tak jsem to zkoušel ještě 3x (factory reset) a i přes aplikaci v tel a pořád stejné, odvezl jsem na reklamaci.

Autoři s nejvíce přijatými like