Podpora

Open search

Galaxy Watch

Superuser II
Superuser II

@johnny76 ano, potvrzuji co zde psal @PetrV a ted jsem to take zkousel v nasledujici kombinaci: Hudba v telefonu Galaxy S9 spojene s bezdratovymi sluchatky Galaxy Buds a ovladani pres hodinky Galaxy Watch Active a vse funguje.

IMG-20190708-WA0006.jpg

Superuser II
Superuser II

@johnny76je zvláštní, že se hodinky odpojí při přenosu hudby, to by neměly. Ale jinak prakticky denně ovládám hudbu, která hraje z telefonu pomocí hodinek. Jak to ostatně hezky demonstroval @AndroidGuru 

Explorer

@Lendo66 Ti fakt vydrží pět dní na jedno nabití? Já se nikdy nedostal přes tři a půl dne, možná čtyři dny. Ale je fakt, že já mám zapnuté měření stresu i tlaku pořád (protože to na výdrž nemělo absolutně vliv).

Explorer

@Petufo Vydrzia,meranoe tepu mam na 10 min a stres vypnuty...ale teraz mam samsung duo charger,takze ked idem do sprchy tak ich tam polozim a ked vydem taknsinich dam na ruku takze teraz vydrzia aj dlhsie...

Voyager

No po poslední aktualizaci se trochu výdrž zkrátila , ale u mě pořád 4 dni na 100% vydrží  , mám zapnutý jen tep , a ten se měří v klidovém stavu a to celý den nejsem . Jinak displej mám vypnutý , zapíná se jen gestem ruky .

Apprentice

Tak nás čeká další aktualizace info.

Superuser I
Superuser I

Tak už jsem také jeden z Vás GW 46mm

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Voyager
👏👏👍
Apprentice
Caute. Dnes som dal nabijat hodiny Galaxy watch. Nabijalo do 66% a potom mi zacala blikat cervena dioda, namiesto toho, aby len svietila..ale na hodinach mam blesk, cize signalizuje nabijanie..ale nenabija..ked vytiahnem zo zasuvky a znovu zapnem, tak chvilu nabija a neblika, ale po nejakom case znova..ma s tym niekto skusenost?

Explorer

@jancip  pouzivas original nabijacku?skus vypnut hodinky,poizit inu bezdrotovu samsung nabijacku...

Autoři s nejvíce přijatými like